Jaunumi

11.03.2020

Noslēdzies konkurss par studijām dubultā diploma programmā

Ar prieku paziņojam, ka konkurss par studijām dubultā diploma programmā ir noslēdzies un ir zināmi studenti, kuri 2020./2021. studiju gada rudens semestrī ieguvuši iespēju studēt kādā no mūsu partneraugstskolām.

Sveicam visus zemāk nosauktos uzvarētājus, vēlot piedzīvojumiem un zināšanām bagātas studijas!

  • Gokulnath Bhoopathy (UMA1D2)
  • Nazokat Mirkhosilova (SMA1D2)
  • Carlotta Serviddio (SMA1D2)

Visiem studentiem, kuri uzvarējuši konkursā, lūgums ierasties uz informatīvo sanāksmi 12. martā plkst.15.00 C216. auditorijā!

Pateicamies visiem interesentiem, kuri iesniedza savus pieteikumus!

Dubultā diploma programma ir lieliska iespēja iegūt divu augstskolu diplomu viena studiju perioda ietvaros! Studenti, kuri piesakās dalībai dubultā diploma programmā, daļu studiju laika pavada Biznesa augstskolā Turība un daļu kādā no partneraugstskolām ārvalstīs. Pašlaik sadarbība noslēgta ar 12 augstskolām Francijā, Lielbritānijā, Turcijā, Spānijā, Somijā, Šveicē, Kazahstānā un Taivānā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!