Jaunumi

08.01.2024

Norisināsies sestais neformālais jauniešu forums ROSINĀTAVA’24

23. februārī, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, norisināsies sestais studentu rīkotais neformālais un izglītojošais jauniešu forums ROSINĀTAVA’24, kurā 9.-12. klašu skolēniem būs iespēja gūt iedvesmu, zināšanas un motivāciju, klausoties Latvijā atpazīstamas personības – Rosinātājus. Pasākums norisināsies Starptautiskajā izglītības izstādē Skola 2024. Forumu varēs apmeklēt bez maksas ar izstādes Skola 2024 ieejas biļeti.

Pasākums norisināsies 23. februārī no plkst. 10.00 līdz 18.00, tādējādi dodot skolēniem iespēju apmeklēt pasākumu paralēli izstādei Skola 2024, kur skolēni varēs uzzināt par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs un ir cieši sasaistīta arī ar šī gada ROSINĀTAVA’24 izvirzīto tēmu “Nākotne ir tagad”.

Pagājušajā gadā ROSINĀTAVA’23 norisinājās Ogres novada kultūras centrā, pulcējot aptuveni 400 vidusskolēnu. Konferencē “Par draugiem un asarām, par smiekliem un vasarām” Latvijā atpazīstamas personas – Toms Grēviņš, Ulla Zirne, Jānis Pētersons, Lota Ulmane u.c. aktualizēja sabiedrībā svarīgas tēmas, iedvesmojot ar savu pieredzi, kā arī piedaloties diskusijās. Pasākuma noslēgumā dalībniekiem bija iespēja izdejoties Silent Disco.

Bet kas gaidāms forumā ROSINĀTAVA’24? Par foruma dalībniekiem – Rosinātājiem, programmu un reģistrāciju informācija sekos jau pavisam drīz.

Vairāk informācija par pasākumu: http://rosinatava.lv

Par ROSINĀTAVA īsumā:
ROSINĀTAVA ir ikgadējs studentu rīkots neformāls bezmaksas jauniešu forums vidusskolēniem, kurā sabiedrībā pazīstamas un iedvesmojošas personības dalās ar savu pieredzi, lai uzrunātu, motivētu un iedrošinātu jauniešus. Pasākuma mērķis ir nebaidīties no sabiedrības viedokļa, domāt ārpus rāmjiem, motivēt skolēnus pilnveidoties un izglītot par sabiedrībā aktuālām tēmām.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!