Jaunumi

25.02.2020

Norisināsies pirmā Studējošo pašpārvaldes Padomes sēde 2020. gadā

2020. gada 10. martā plkst. 18:00 norisināsies pirmā Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes Padomes sēde 2020. gadā, sēdē piedalīsies jaunievēlētais Padomes sastāvs, tāpat aicināti piedalīties arī iepriekšējā gada Padomes pārstāvji, lai iepazītos ar turpmāko darbības plānu, kā arī diskutētu par dažādām citām aktualitātēm.

Pasākuma laikā norisināsies Padomes koordinatora, kā arī vēl neaizpildīto Studējošo pašpārvaldes Valdes amatu vēlēšanas. Studējošo pašpārvaldes lēmējinstitūcija – Padome tiek komplektēta vienu gadu ilgam termiņam. Padomes sastāvā ir 30 studenti, kurus ievēlē visi Biznesa augstskolas Turība studenti, balsojot Batis sistēmā.

*Padomes sēde norisināsies gan angļu, gan latviešu valodā.

Padome ir nozīmīga pašpārvaldes sastāvdaļa, kura lemj par Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes organizācijas darbību. Tā ir augstākā BAT SP lēmējinstitūcija, kura tiek ievēlēta uz vienu gadu un darbojas 30 studentu sastāvā. Padomes biedru galvenais uzdevums ir izskatīt tai iesniegtos lēmumprojektus, tāpat ikdienas pienākumos ietilpst valdes darbības kontrolēšana, dažādu jautājumu izskatīšana un lēmumu pieņemšana.

Darbība Padomē ļauj iegūst jaunas zināšanas, draugus, vērtīgus kontaktus, kā arī iespēju pārstāvēt studējošo intereses, risinot tiem nozīmīgus jautājumus un problēmas.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.
Papildus informācija: turibasp@info.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!