Jaunumi

18.01.2020

Norisinājušās Studējošo pašpārvaldes 2020. gada Valdes vēlēšanas

14. janvārī norisinājās Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes (BAT SP) Valdes vēlēšanas, kurās tika ievēlēti jaunie BAT SP valdes pārstāvji.

Valdes vēlēšanas ikreiz ir īpašs un svinīgs notikums. Ilgstošas diskusijas un pretendentu rūpīga izvērtēšana ir būtiska vēlēšanu sastāvdaļa, kad tiek izvēlēti tikai paši labākie un atbilstošākie kandidāti, kas pārstāvēs studentus un viņu intereses Turībā.

Vēlēšanās piedalījās 5 kandidāti – Kultūras un sporta daļa – 2 kandidāti, Ārējās komunikācijas daļa – 1 kandidāts, Mārketinga daļa – 1 kandidāts, Prezidents – 1 kandidāts.
Jaunajā BAT SP Valdē ievēlēti:
Ārējās komunikācijas daļas vadītāja - Ieva Lukaža
Mārketinga daļas vadītāja - Nikola Kovaļevska

BAT SP ir uz vienu gadu vēlēta studējošo neatkarīga un koleģiāla institūcija studējošo tiesību un interešu pārstāvībai Biznesa augstskolā Turība.

Studējošo pašpārvaldes Valdi SP Padome ievēlē uz termiņu līdz nākamajām SP Valdes vēlēšanām. Kandidēt un balsot vēlēšanās varēja tikai Studējošo pašpārvaldes Padome. Viens Studējošo pašpārvaldes biedrs drīkst kandidēt uz vairākiem amatiem, taču ieņemt drīkst tikai vienu amatu.

Nedēļas laikā tiks izsludināta pieteikšanās atlikušajiem Valdes amatiem.

Vēlam radošas idejas un nezūdošu enerģiju jauniem sasniegumiem!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!