Jaunumi

20.05.2024

Norisinājies Eiropas Izglītības pētniecības asociācijas pētniecisko tīklu vadītāju seminārs 

No 13. līdz 14. maijam Berlīnē notika Eiropas Izglītības pētniecības asociācijas (EERA) organizētais pētniecisko tīklu vadītāju ikgadējais darba seminārs, kurā piedalījās arī Biznesa augstskolas Turība Valodu katedras vadītāja, profesore, EERA 11. pētnieciskā tīkla Educational Improvement and Quality Assurance vadītāja Ineta Lūka.

Šī gada darbsemināra galvenie jautājumi bija gan par Eiropas vadošās izglītības pētniecības zinātniskās konferences ECER 2024 organizēšanu, kas notiks Kipras Universitātē, Nikosijā 2024. gada augustā, gan pētniecisko tīklu vadību un pētījumu organizēšanu plašākā nozīmē.

Eiropas vadošās izglītības pētniecības zinātniskās konferencē ECER 2024 plānota 2301 prezentācija. Tiek sagaidīts, ka konferencē piedalīsies ap 2500 dalībnieku. Darbs tiek organizēts kā plenārsēdēs un kopīgajos pasākumos, tā arī Eiropas 34 pētnieciskajos tīklos.

Eiropas Izglītības pētniecības asociācijas (EERA) mērķis ir veicināt augstas kvalitātes izglītības pētījumus izglītības un sabiedrības labā, kas fokusējas ne tikai šaurā kontekstā, bet pētījumi tiek veikti plašākā starpvalstu kontekstā, ko raksturo sociālās, kultūras un politikas līdzības un atšķirības.

Vairāk par EERA pieejams: https://eera-ecer.de/

Informācija par pētnieciskajiem tīkliem: https://eera-ecer.de/networks/eera-networks

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!