Jaunumi

28.09.2021

NordTourNet-3 projekta partneru tikšanās Biznesa augstskolā Turība

2021. gada 13.-14. Septembrī Biznesa augstskola Turība rīkoja pirmo projekta partneru tikšanos klātienē Rīgā, Latvijā. Projekta partneri no ERCC (Lietuva), Biznesa augstskolas Turība (Latvija) Valodu katedras un Mexpert (Zviedrija) tikās, lai apspriestu projekta gaitu.

NordTourNet-3 ir NordPlus projekts, kura vispārējais mērķis ir izpētīt komunikācijas problēmas un atšķirības, kas var rasties tūrisma organizāciju darbinieku un klientu starpā starp dažādām darba tirgū aktīvi strādājošām paaudzēm (Baby boomers, X paaudze, Y paaudze un Z paaudze) un izveidot spēli, kas varētu būt noderīga tūrisma uzņēmumu darba devējiem un darbiniekiem, lai mācītos risināt problēmas, kas varētu rasties nākotnē, kā arī lai izveidotu mācību materiālu pieaugušo pedagogiem.

Projekts sākās 2020. gada septembrī un līdz šim projekta partneri ir noturējuši vairākas daļēji strukturētās intervijas ar tūrisma uzņēmumu īpašniekiem, darbiniekiem un vadošo personālu. Interviju mērķis bija noskaidrot starppaaudžu komunikācijas problēmas, kā arī noskaidrot kā darbinieki no vienas paaudzes komunicē ar klientiem no citām paaudzēm, kādi komunikācijas rīki tiek izmantoti un kādas darbības tiek veiktas, lai risinātu radušās problēmas. Projekta partneri ir veikuši arī vairākus novērošanas pētījumus, kuros tika novērota komunikācija starp dažādām paaudzēm tūrisma uzņēmumu darba vidē (starp klientiem, starp darbiniekiem, starp klientiem un darbiniekiem, utt.).

Tikšanās darba kārtībā ietilpa veikto interviju prezentācija, identificēto komunikācijas problēmu prezentācija, diskusijas par izveidojamo starppaaudžu komunikācijas spēli, projekta administratīvie jautājumi, projekta turpmākie soļi un daudz kas cits.

Tikšanās bija ļoti produktīva un noderīga. Visi paredzētie rezultāti ir sasniegti un projekta partneri augsti novērtēja šo tikšanos.

Lai iegūtu plašāku informāciju par projektu, lūdzu apmeklējiet:

Elīza Liena Ļaksa
Biznesa augstskolas Turība
Valodu katedras īstenotā projekta dalībniece

Projekts tiek realizēts ar NORDPLUS pieaugušo izglītības programmas atbalstu. Projekta numurs: NPAD-2020/10015

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!