Jaunumi

11.01.2020

No filiāles uz e-studijām

Studijas filiālē bieži izvēlas studenti, kuri dažādu iemeslu dēļ nevēlas doties studēt uz Rīgu. Ja pēc filiāles programmas absolvēšanas un 1. līmeņa augstākās izglītības iegūšanas vēlies turpināt studijas jau bakalaura līmenī un joprojām nevēlies doties uz Rīgu, risinājums ir e-studijas.

E-studijas ļaus turpināt uzsākto izglītības ceļu, neizkāpjot no savas komforta zonas un nemainot ikdienas paradumus. E-studiju piedāvājumā ir pietiekami plašs bakalaura studiju programmu klāsts, kas būs piemērots visu trīs filiāles programmu absolventiem.

Ja filiālē studē koledžas programmā “Tiesību zinātne”, studijas būs iespējams turpināt akadēmiskā bakalaura programmā “Tiesību zinātne”. Ja 1. līmenī ir apgūta e-studiju programma “Viesmīlības serviss”, bakalaura studijām var izvēlēties “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadību”, savukārt programmas “Finanses un grāmatvedība” absolventus gaida studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība” vai “Starptautiskā finanšu vadība”. Izvēloties saistītās studiju programmas, ir iespējams uzsākt bakalaura studijas uzreiz 3. studiju gadā! Tāpat ir arī iespēja izvēlēties ikvienu bakalaura studiju programmu, neatkarīgi no absolvētās programmas filiālē, pie nosacījuma, ka studijas sāksies no 1. studiju gada.

Vairāk par iespēju studēt attālināti vari uzzināt ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!