Jaunumi

29.05.2024

No 15. līdz 20. jūlijam noslēdz studiju līgumu un saņem 50% atlaidi otrajam semestrim

Biznesa augstskola Turība Uzņemšanas nedēļas ietvaros no 15. līdz 20. jūlijam piedāvā topošajiem studentiem uzsākt studijas par izdevīgāku studijas maksu – noslēdzot studiju līgumu var saņemt 50% atlaidi otrajam semestrim.

Noslēgt studiju līgumu var gan klātienē augstskolas Studiju informācijas centrā vai attālināti. Visa informācija par līgumu noslēgšanu ir pieejama augstskolas mājaslapā www.turiba.lv sadaļā Uzņemšana.

Uzņemšanas nedēļas ietvaros un, svinot Biznesa augstskolas Turība 31. dzimšanas dienu, šajā laikā notiks dažādas aktivitātes:

• 16. jūlijā visas dienas garumā pie Āgenskalna tirgus Turība kopā ar radio SWH ēterā pulcēs aktīvus, radošus, zinošus un uzņēmīgus rīdziniekus un pilsētas viesiem, kuri savas dzīves un darba ceļa līkločos ir satikušies ar Turību un kurus augstskola un tās pasniedzēji ir iedvesmojuši sasniegt savus sapņus;
• 17. jūlijā Atvērtā durvju dienā Turības kvartālā varēs uzzināt par studiju iespējām, starptautiskajām iespējām un pieteikšanās procesu, tikties ar pasniedzējiem un apskatīt augstskolas telpas;
• 18. jūlijā kino vakars Biznesa augstskolas Turība kvartālā;
• 19. jūlijā Āgenskalna tirgū atvērtajā virtuvē RE-CEP-TE rosīsies Turības Veselības aprūpes virziena pedagogi, gatavojot dažādus veselīgus ēdienus, tādējādi motivējot ikvienu vairāk padomāt par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Ievērojot iedibināto tradīciju, Turība savā dzimšanas dienas mēnesī viesosimies pie mūsu kaimiņiem un draugiem - Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, lai iepriecinātu Vecāku mājas iemītniekus.

Savos 30. darbības gados Biznesa augstskola Turība kļuvusi par TOP3 darba devēju atzītāko augstskolu Latvijā un lielāko privāto augstskolu Baltijā ar trim filiālēm – Cēsīs, Talsos un Liepājā. Šobrīd Turību ir absolvējuši gandrīz 18 000 jauno speciālistu, un augstskola piedāvā 31 studiju programmu - sākot no uzņēmējdarbības, jurisprudences, organizāciju drošības, IT līdz tūrismam, komunikācijai, pasākumu producēšanai un veselības aprūpei. Savukārt filiālēs var studēt pirmā līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”.

Neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas Biznesa augstskola Turība piedāvā darba devēju novērtētu izglītību, – programmas tiek pielāgotas darba tirgus tendencēm, lielāku uzsvaru liekot uz praktiskām iemaņām, nevis teoriju.
Augstskola savu studiju saturu balsta uz 40% teorijas, kas tiek apgūtas lekciju ietvaros, savukārt, pārējie 60% ir prakse reālajā darba vidē. Augstskolas absolventu vidū ir veiksmīgi uzņēmēji, inovatīvu produktu radītāji, sportisti, talantīgi mākslinieki un ne tikai. 99 % mūsu absolventu ir nodarbināti un 80 % darba gaitas uzsākuši jau studiju laikā.

Bakalaura, maģistra un doktora studijas notiek Rīgā (Graudu iela 68), taču augstskola arī sniedz iespēju iegūt arī 1. līmeņa izglītību kādā no Turības filiālēm Cēsīs, Talsos un Liepājā. Filiālēs ir iespēja studēt trīs programmās – “Tiesību zinātnes”, “Finanses un grāmatvedība” un “Mārketings un tirdzniecība”.

Iespējams arī apmeklēt nākamās atvērto durvju dienas Atvērto durvju dienas Rīgā (Graudu ielā 68) –12. jūnijā, 17. jūlijā un 22. augustā, bet augstskolas filiālēs (Talsos, Cēsīs un Liepājā) - 13. jūlijā. Par konkrētu norises laiku sekojiet līdzi augstskolas sociālajos tīklos un mājaslapā www.turiba.lv pie pasākuma kalendāra.

Nāc, labi pavadītu laiku un iepazīsties ar studiju iespējām Turībā!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!