Jaunumi

25.01.2022

Neformālā konference “Rosinātava” skatītājus pulcēs tikai digitālajā vidē

Ņemot vērā augstos saslimstības ar Covid rādītājus un epidemiologu turpmākās prognozes, kā arī izglītības iestādēm noteiktās vadlīnijas, kas ierobežo skolēnu pulcēšanos un kopīgu pasākumu apmeklēšanu, neformālā konference “Rosinātava 2022” 3. februārī notiks tikai digitālajā vidē, pulcējot vidusskolēnus un citus interesentus tiešraidē pie ekrāniem visā Latvijā un ārpus tās robežām.


Organizatoru komanda uzsver, ka jauniešu un citu iesaistīto veselība un drošība ir pirmajā vietā, tādēļ iepriekš klātienē Latgales vēstniecībā GORS plānotais pasākums tiek pārcelts uz tiešsaisti.

Neformālās konferences “Rosinātava” mērķis nemainīgi ir motivēt un iedrošināt jauniešus, tādēļ arī šajos ierobežojošos un izaicinošos apstākļos vēlamies nodrošināt vidusskolēniem iespēju būt daļai no šī pasākuma un gūt iedvesmu no aizraujošajiem Rosinātāju stāstiem un diskusijām. Jauniešiem joprojām būs iespēja ne tikai klausīties iedvesmojošās prezentācijas, intervijās un diskusijās no tādiem Rosinātājiem kā Raimonds Feldmanis, Samanta Tīna, Nils Jansons un citiem, bet arī piedalīties dažādos konkursos un cīnīties par vērtīgām balvām no mūsu draugiem un atbalstītājiem. Tā kā pasākums norisināsies tikai attālināti, vēlamies aicināt skolu skolotājus un klašu audzinātājus dot skolēniem iespēju mācību stundu laikā kopā pieslēgties pasākuma tiešraidei, kas tiks pārraidīta “Rosinātava” Facebook lapā. Lai motivētu vidusskolas klases kopā skatīties pasākuma tiešraidi, esam izveidojuši konkursu sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem Poligon 1. Lai piedalītos konkursā, klasei jānofotografē, kā tā kopā skatās “Rosinātavu”, bilde jāievieto kādā Instagram kontā, atzīmējot @rosinatava un @poligon_1 un jānorāda skola un klase. Viena no klasēm, kas izpildīs visus nosacījumus, tiks pie Dāvanu kartes, lai visa klase kopā apmeklētu lāzertagu vai labirintu. Uzvarētāju paziņosim pēc pasākuma beigām.

“Rosinātava” notiek jau ceturto gadu, tā tiek organizēta ar Biznesa augstskolas Turība finansiālu atbalstu. Pasākumu atbalsta uzņēmumi Tele2, Latvijas finieris, Einšteins, Old Riga SPA.

Papildu informācija: Sintija Antmane, “Rosinātava” sabiedrības informēšanas menedžere Tel. +371 25400930, marketings.rosinatava@gmail.com, www.rosinatava.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!