Jaunumi

27.03.2024

“Nākamais, lūdzu!” Eiroparlamenta raidījumu cikla atklāšana – politiķi un studenti diskutē Turībā

Gatavojoties 8. jūnijā plānotajām Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, Latvijas vadošais medijs “Delfi” piedāvā diskusijas, intervijas un debates, kas palīdzēs ikvienam vēlētājam izdarīt savu izvēli. Raidījumu ciklu “Nākamais, lūdzu!” sākam jau ceturtdien, 4. aprīlī, pulksten 13.00-14.30 Biznesa augstskolā Turība, kur EP deputāta amata kandidātus kopā ar “Delfi TV” žurnālisti Alinu Lastovsku uzklausa un iztaujā augstskolas studenti.

Sarunā ar deputātiem diskutējam par to, ko EP var darīt jauniešu labā, ko mūsu deputāti darījuši līdz šim un ko apņēmušies panākt nākotnē. Vai kandidāti izprot jauniešu problēmas un vai jauniešu ieskatā spēs tām piedāvāt efektīvus risinājumus? Par to augstskolas Turība studenti uzdos jautājumus EP deputāta amata kandidātiem gan klātienē, gan arī tiešraides laikā rakstot platformā “Slido.com/studenti”.

Diskusijā aicināti piedalīties visu to sarakstu EP deputāta amata kandidāti, kuru reitings martā “Delfi” pasūtītajā SKDS aptaujā pārsniedz 2%. Tā kā šo slieksni sasniegušas desmit partijas, diskusijā tās sagrupētas divās grupās atbilstoši Centrālajā vēlēšanu komisijā izlozētajiem kārtas numuriem.
- Plkst. 13.00 diskusijā ar studentiem piedalās Regīna Ločmele ("Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija), Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"), Leontijs Morozs (LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ), Artis Pabriks ("Latvijas attīstībai") un Reinis Pozņaks ("APVIENOTAIS SARAKSTS - Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija").
- Plkst. 13.50 uz skatuves dosies Mārtiņš Staķis ("PROGRESĪVIE"), Jūlija Stepaņenko ("SUVERĒNĀ VARA"), Inese Āboliņa (Zaļo un Zemnieku savienība), Dace Melbārde (Jaunā VIENOTĪBA), Pāvels Kuzmins (politiskā partija "Stabilitātei!").

Studentu un politiķu diskusiju varēs tiešraidē vērot gan “Delfi”, gan augstskolas Turība Facebook kontā, bet vēlāk sarunu ierakstu varēs noskatīties portālā.

Viss “Delfi” saturs par EP vēlēšanām ērtā un pārskatāmā veidā būs pieejams te.

Šo satura ciklu “Nākamais, lūdzu!” līdzfinansē Eiropas Savienība, izmantojot Eiropas Parlamenta dotāciju programmu komunikācijas jomā. Eiropas Parlaments netika iesaistīts tā sagatavošanā, un jebkāda informācija vai viedokļi, kas pausti saistībā ar šo projektu, tam neuzliek nekādu atbildību vai saistības; par projektu ir atbildīgi tikai programmas autori, intervējamās personas, redaktori vai izplatītāji saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. Eiropas Parlaments arī neuzņemas atbildību par tiešu vai netiešu kaitējumu, kas var rasties, īstenojot šo projektu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!