Jaunumi

22.11.2023

Mūžībā devies tiesību doktors, profesors Aivars Endziņš

Es visu atstāju jums/ Savas skumjas un prieku, kas bijis,/Savu darbu un domas,/Kas kopā šai dzīvē ar jums/ Kā raibs dzīpars vijies.

(V.Kokle-Līviņa)

Biznesa augstskola Turība izsaka visdziļāko līdzjūtību pirmā Satversmes tiesas priekšsēdētāja, bijušā Biznesa augstskolas Turība Senāta priekšsēdētāja, tiesību doktora, profesora Aivara Endziņa tuviniekiem un kolēģiem, viņam mūžībā aizejot.

Savas zināšanas un lielo pieredzi tiesību jomā profesors A. Endziņš 20 gadus nodevis tālāk jaunajai juristu paaudzei - Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes studentiem. Tāpat lielu artavu tiesību nozarē un zinātnē, viņš sniedzis, vadot Turības Juridiskās fakultātes doktorantūras “Tiesību zinātne” programmu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!