Jaunumi

07.04.2020

Mediatori un advokāti aicināti piedalīties aptaujā par pieredzi pārrobežu ģimenes lietās

Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar 3 augstskolām no Itālijas, Lietuvas un Austrijas īsteno JUSTICE programmas projektu “Sadarbības attīstība starp mediatoriem un advokātiem”. Projekta galvenais mērķis ir veicināt sadarbību starp tieslietu jomas profesionāļiem – advokātiem un mediatoriem, lai veicinātu efektīvu un saskaņotu Briseles II bis regulas piemērošanu.

Šobrīd tiek veikts pētījums par advokātu un mediatoru pieredzi, veiksmes stāstiem un problemātiku ģimenes pārrobežu lietās. Visās 4 valstīs notiek pētījums un mediatoru un advokātu aptauja, lai apkopotu datus, pieredzi un labās prakses piemērus. Ja esat mediators vai advokāts, kas savā praksē ir saskāries ar pārrobežu ģimenes lietām, aicinām Jūs piedalīties aptaujā un atbildēt uz jautājumiem par Jums nepieciešamajām mācībām un Jūsu pieredzi pārrobežu ģimenes lietās.

Ataujas anketu varat aizpildīt šeit: www.visidati.lv/aptauja/1568924345

Projekta ietvaros mēs izstrādāsim vienotus ieteikumus, apkoposim labas prakses piemērus un organizēsim bezmaksas seminārus advokātiem un mediatoriem, kur laipni aicināti piedalīties būs aptaujas respondenti.

Visi projekta rezultāti tiks publiskoti gala konferencēs, kas notiks 2022. gada sākumā Latvijā, Austrijā, Itālijā un Lietuvā, kā arī jau drīzumā Turības mājas lapā.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības programma JUSTICE, projekta numurs: 854024-CODEMAL-JUST-AG-2018/JUST-JTRA-EJTR-AG-2018.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!