Jaunumi

10.02.2020

Mārketinga ekspertes Ivetas Liniņas vieslekcija „Pats sev mārketinga speciālists”

24. februārī plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība Liepājā filiālē (Rīgas iela 50, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas telpās) notiks Biznesa augstskolas Turības docētājas, mārketinga ekspertes Ivetas Liniņas vieslekcija „Pats sev mārketinga speciālists”, kuras laikā ikviens interesents varēs apgūt dažādus mārketinga trikus.

Vieslekcija laikā Iveta Liniņa stāstīs, kā plānot un realizēt mārketinga aktivitātes savam zīmolam vai uzņēmumam, neatkarīgi no nozares, kurā tas darbojas. Tāpat būs iespēja kopīgi ar eksperti analizēt populārākos mārketinga instrumentus un trikus, kas šobrīd tiek plaši pielietoti.

Iveta Liniņa ir mārketinga un pārdošanas vadības speciāliste un pasniedzēja, ekonomikas zinātņu doktore, vairāku zinātnisko pētījumu un publikāciju autore ar vairāk nekā 27 gadu pieredzi pārdošanas un mārketinga vadībā Latvijas un arī starptautiskos uzņēmumos. Lasa seminārus un konsultē uzņēmumus mārketinga jautājumos un pārdošanas procesu organizēšanā, aktīvi darbojas Nozares ekspertu padomē kā padomes priekšsēdētāja vietniece un ir Latvijas Tirgotāju asociācijas padomes locekle.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Ja vēlies apgūt noderīgas mārketinga prasmes un pielietot tās savā ikdienā, popularizējot un attīstot savu zīmolu vai uzņēmumu, aicinām apmeklēt vieslekciju 24. februārī plkst. 18.00.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!