Jaunumi

27.11.2023

Liepājā notikusi Uzņēmējdarbības skolas otrā nodarbība - „Greengen: Ilgtspējīgu uzņēmumu nākotne”.

22. novembrī Liepājā notika 2. Uzņēmējdarbības skolas nodarbība - „Greengen: Ilgtspējīgu uzņēmumu nākotne”!

Liels paldies pārstāvjiem no Liepājas RAS un no Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes (LSEZ) par noderīgajām lekcijām! Lai veicinātu interesi par uzņēmējdarbību, iepazīstinātu ar būtiskākajiem uzņēmējdarbības un ilgtspējīgas elementiem, kas ietekmē reģiona ekonomiku, ar Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pieredzi un attīstības ceļu, savā pieredzē ar jauniešiem dalījās Liepājas SEZ pārvaldnieks Uldis Hmieļevskis.

Tikšanās ar jauniešiem norisinājās Biznesa augtskolas Turība projekta “Uzņēmējdarbības skola" ietvaros. Uzņēmējdarbības skola šogad notiek jau devīto gadu. Līdz šim to absolvējuši vairāk nekā 900 skolēni, kas norāda uz jauniešu palielinātu interesi biznesa izglītībā un nozarē kopumā. Biznesa augstskola Turība vīzija ir veicināt biznesa intelektu jeb biznesa orientētu domāšanu katrā no piedāvātajām studiju programmām, tādēļ studiju kursus pasniedz jau pieredzējuši uzņēmēji un nozares profesionāļi. Tas sniedz ieskatu reālā biznesa vidē un palīdz jaunajiem studentiem savas idejas ievirzīt pareizajā virzienā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!