Jaunumi

03.02.2020

Liepājā norisinājies konkurss ”Biznesa kanvu izaicinājums”

No 29. līdz 30. janvārim PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”, piedaloties audzēkņiem no visas Latvijas, norisinājās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss ”Biznesa kanvu izaicinājums” (Business Canvas Challenge), kura laikā komandām bija jāizstrādā biznesa ideja biznesa kanvas modelī. Konkursa norisi atbalstīja arī Biznesa augstskola Turība, trīs dalībniekiem pasniedzot simpātiju balvu – iespēju bez maksas apmeklēt studiju kursu „Digitālais mārketings”.

Pirmajā konkursa dienā dalībnieki prezentēja savus izveidotos mājasdarbus par tēmu ‘’Nākotnes profesija 2030’’, bet AAS Balta apdrošināšanas reģiona klientu darījumu vadītājās Kristīnes Zvirbules lekcijas laikā uzzināja, kā veidot veiksmīgu komunikāciju ar klientiem, kā arī devās ekskursijā uz automatizācijas un vadības sistēmu ražošanas uzņēmumu ‘’AE Partner’’. Dienas otrajā pusē tika dots starts biznesa ideju izstrādāšanai biznesa kanvas modelī.

Pasākuma otrajā dienā ar iedvesmojošu stāstu uzstājās SIA „InPass” līdzdibinātājs Raivis Ekšteins. Pēc lekcijas konkursanti devās atpakaļ uz savām darba vietām, lai turpinātu izstrādāt biznesa idejas, dienas noslēgumā tās prezentējot īpaši izvēlētai žūrijai – AAS Balta reģiona klientu darījumu vadītājai Kristianai Zvirbulei, Bērnu un jauniešu biedrības ‘’Liepājas jaunie vanagi’’ vadītājai Līgai Krēsliņai, Citadeles bankas Liepājas filiāles vadītājam Tomam Stārostam un SIA „InPass” līdzdibinātājam Raivim Ekšteinam. Šogad jaunieši izstrādāja nākotnes izglītības programmas, kurām jābūt ilgtspējīgām un pieprasītām tieši Latvijā.

Dalībnieki strādāja jauktās komandās, kuras tika noteiktas izlozes kārtībā. Konkursa laikā praktiskā darbība mijās ar lekcijām, kurās uzņēmējdarbības profesionāļi mācīja jauniešiem ģenerēt biznesa idejas, kā arī tās iestrādāt biznesa kanvas modelī. Vairākas konkursa dalībnieku idejas būtu spējīgas augt un attīstīties arī reālos dzīves apstākļos.

Turības simpātiju balvu ieguva divas jaunietes no Liepājas Valsts tehnikuma, kā arī Rīgas Valsts tehnikuma pārstāve.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!