Jaunumi

26.08.2021

Lieliska iespēja studentiem - ieskaties! DEMOLA Latvia atver pieteikšanos studentiem 2021.gada rudens sezonai

DEMOLA programmas ietvaros studenti sadarbojas ar Latvijas vadošajiem zīmoliem, palīdzot risināt uzņēmumu biznesa izaicinājumus. Programma ir atvērta ikvienam studentam no jebkuras augstskolas Latvijā. Piedaloties DEMOLĀ, studenti darbojas starpdisciplinārā komandā kopā ar citu augstskolu studentiem un iegūst pieredzi dizaina procesā, risinot uzņēmumu vajadzības.

Katrs dalībnieks var saņemt stipendiju 200-228 EUR apmērā mēnesī 4 programmas norises mēnešus.

Šajā sezonā tiks veidotas 11 starpdisciplināras studentu komandas, kas strādās ar izaicinājumiem, ko iesnieguši tādi partneri kā Sadales tīkls, Valmiermuižas Alus, Valsts nekustamie īpašumi, MolPort, Torena Investīcijas, Mitau Prefab, VEFRESH, Latvijas HPC kompetences centrs un Bērnu klīniskā universitātes slimnīca.

Programma norisinās angļu valodā.

Lai saņemtu sīkāku informāciju par dalības iespējām programmā, studenti ir aicināti atstāt savu e-pastu saitē: demola.lv/students

Pieteikšanās termiņš: 15.septembris. Oficiālais pieteikums ir jāiesniedz vietnē: ej.uz/idejubanka_demola

DEMOLA Latvia aktivitāte norisinās ERAF līdzfinansētā projekta Nr. 1.1.1.3/18/A/001 “RTU inovācijas granti studentiem” ietvaros.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!