Jaunumi

13.05.2020

Latvijas Darba devēju konfederācija studentus aicina piedalīties aptaujā

Latvijas Darba devēju konfederācija studentus aicina piedalīties aptaujā un izteikt viedokli par darba vidē balstītu mācību formas ieviešanas nepieciešamību, kuras ietvaros students vismaz 25% no izglītības programmas satura apgūtu reālā darba vidē kādā no attiecīgās nozares uzņēmumiem. Aptaujas anketa aizpildīšanai pieejama līdz 20. maijam.

Latvijas Darba devēju konfederācijas aptaujā 98% darba devēju jau norādījuši, ka darba vidē balstītu mācību formu būtu nepieciešams ieviest arī augstākās izglītības profesionālās izglītības studiju programmās, ļaujot studentiem mācību gaitā apgūt un izprast profesiju reālā darba vidē. Tā ir mūsdienīga profesionālās izglītības apguves forma, kura paredz, ka vismaz 25% no izglītības programmas satura jaunietis apgūst reālā darba vidē uzņēmumā!

Aptauja veidota ar mērķi, lai uzzinātu arī pašu studējošo interesi par darba vidē balstītas mācību formas iekļaušanu studiju programmu saturā. Aptaujas anketa sastāv no sešiem jautājumiem un tās aizpildīšana aizņem vien trīs minūtes.

Aptauja pieejama šeit: https://ej.uz/DVB_studentiem, to aizpildīt iespējams līdz 2020. gada 20. maijam. Rezultāti tiks publicēti LDDK mājas lapā.

Piedalies un izsaki arī savu viedokli!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!