Jaunumi

20.02.2020

Kurzemes jaunieši “Uzņēmējdarbības skolas” nodarbībās apguva darbu komandā

19. februārī projekta “Uzņēmējdarbības skola” ietvaros jaunieši no Kuldīgas, Liepājas, Ventspils un Talsiem piedalījās radošās nodarbībās, apgūstot komandas nozīmi biznesa veidošanā un darbu komandā. Tāpat izaugsmes treneres vadībā jaunieši spodrināja savas līderisma prasmes.

Nodarbība Kurzemes jauniešiem sākās ar divām iedvesmojošām lekcijām: „Komandā ir spēks – komandas nozīme biznesa attīstībā”, kurā Biznesa augstskolas Turība lektore un uzņēmēja Silva Jeromanova - Maura stāstīja par vienotas un spēcīgas komandas priekšrocībām ideju īstenošanā, savukārt izaugsmes trenere Daina Einberga lekcijā „Esi līderis karjerā un dzīvē” aicināja jauniešus uzdrīkstēties, izvirzīt mērķus un tos sasniegt, savas uzstāšanās laikā iekļaujot dažādus praktiskus uzdevumus un ļaujot jauniešiem būt aktīviem un iesaistīties lekcijas norisē. Turpinājumā sekoja ekskursijas SIA “Ventspils naftas termināls”, SIA “Ventamonjaks”, SIA “Bio-Venta” un SIA “Bucher Municipal”, kur dalībniekiem tika sniegta iespēja gūt ieskatu uzņēmumu darbībā un dzirdēt dažādus pieredzes un veiksmes stāstus.

„Uzņēmējdarbības skola” ir Biznesa augstskolas Turība veidots projekts, kura mērķis ir veicināt vidusskolēnu interesi par uzņēmējdarbību, iepazīstinot ar būtiskākajiem uzņēmējdarbības elementiem, kas nākotne pozitīvi ietekmētu reģionu ekonomiku un kopējo tautsaimniecību.

Šobrīd projektā piedalās skolēni no Talsu, Ventspils, Kuldīgas, Liepājas, Valmieras, Rudzātu, Ozolnieku, Zilupes un Pļaviņu vidusskolām. Nodarbības notiek no septembra līdz aprīlim, katru reizi citā pilsētā. Tas nozīmē, ka projekta laikā var iegūt ne vien pieredzi un zināšanas, bet arī jaunus draugus, kā arī iepazīt Latviju, viesojoties vidusskolās un uzņēmumos dažādos reģionos. Četros projekta darbības gados “Uzņēmējdarbības skolu” absolvējuši vairāk nekā 450 skolēni. Ik gadu dalībnieku skaits turpina pieaugt, kas liecina par jauniešu zinātkāri un vēlmi apgūt dažādas noderīgas prasmes jau vidusskolas laikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!