Jaunumi

20.04.2023

Komunikācijas virzienam jauna dubultā diploma sadarbība ar Ķīles lietišķo zinātņu universitāti

Priecājamies paziņot, ka noslēgts jauns bakalaura līmeņa sadarbības līgums par dubultā diploma programmu starp Biznesa augstskolu Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes Komunikācijas virzienu un Ķīles lietišķo zinātņu universitātes (Vācija) Mediju fakultāti.

Tas nozīmē, ka Komunikācijas virziena Starptautiskās komunikācijas vadības studentiem pavērusies vēl viena iespēja iegūt dubulto diplomu.
Programma paredz, ka studentiem ir jāpabeidz 2 semestri uzņemošajā universitātē un students varēs izvēlēties, kurā augstskolā rakstīt diplomdarbu. Studentiem, kuri sekmīgi absolvēs programmu tiks piešķirts bakalaura grāds gan Turībā, gan Ķīles lietišķo zinātņu universitātē.

“Tā patiešām ir lieliska iespēja abu universitāšu studentiem, jo viens ir iespēja iegūt dubulto diplomu, bet otrs studēt starptautiskā vidē un papildināt zināšanas topošajiem komunikācijas profesionāļiem tik nozīmīgos studiju kursos. Tāpēc ceru, ka šo iespēju izmantos gan Turības studenti, gan gaidām viesos arī Ķīles studentus!” uzsver Komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus.

Tagad Starptautiskās komunikācijas studentiem būs iespēja Ķīles lietišķo zinātņu universitātes Mediju fakultātē studēt programmā Sabiedriskās attiecības un korporatīvā komunikācija un svarīgi, ka studijas notiks angļu valodā.

Aprīļa sākumā J.Bunkus bija iespēja arī viesoties minētajā universitātē Ķīlē un tikties gan ar studentiem, gan vadošajiem mācībspēkiem. Tāpat Komunikācijas virziena vadītāja apmeklēja Mediju fakultāti, lai iepazītos ar studiju procesu un tehnisko nodrošinājumu.

“Visvairāk mani piesaistīja ierakstu studiju, kurā līdzīgi, kā mūsu Komunikācijas radošajā telpā “DigiCom” studentiem ir iespēja uzņemt video, ierakstīt audio, veidot citus komunikācijas materiālus. Jāteic, Ķīles kolēģu gadījumā, studijā darbu veic arī universitātes radio, ko veido paši studenti. Turības studenti, mums šis vēl priekšā!”

Attēlā (no labās): Ķīles lietišķo zinātņu universitātes profesors Gintaras Aleknonis, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus un profesore Elke Kronevalde (Elke Kronewald)

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!