Jaunumi

17.10.2022

Komunikācijas studentiem fantastiska iespēja līdzdarboties Zigmara Liepiņa koncerta organizēšanā

Nedēļas nogalē Uzņēmējdarbības vadības fakultātes Komunikācijas virziena Sabiedrisko attiecību studiju programmas studentiem studiju kursa “Producēšana un projektu vadība” ietvaros bija iespēja doties līdzi pasniedzējam un producentam Jurim Milleram, lai līdzdarbotos komponista Zigmara Liepiņa 70 gadu jubilejas koncerta organizēšanā Arēnā Rīga.

Komunikācijas studentu komentāri par aizvadīto pasākumu:


Deins Reinicāns: Lieliska iespēja redzēt un izprast pasākumu producēšanas "virtuvi", kas būs noderīga nākotnes darbam. Paldies pasniedzējam Jurim Milleram!

Ineta Šķēle: Fantastiski, ka varējām redzēt koncerta tapšanas procesu no mēģinājumiem līdz pat pašam tā finālam, gūstot arī ieskatu pasākuma veidošanas aizkulisēs, tehniskajos aspektos un pat merčendaizinga izvietošanā. Šī ir neatkārtojama pieredze, kas ļāva būt daļai no kāda liela projekta, iedvesmoja, un noteikti palīdzēs turpmākajās karjeras gaitās. Esmu ļoti pateicīga par tādu iespēju!

Edgars Beļakovs: Lieliska pieredze redzēt kā notiek viss sagatavošanās process koncertam aizkulisēs. Bija ļoti interesanti redzēt, cik daudz visādu sīkumu un nianšu producentam jāpaspēj izdarīt un atrisināt, paralēli darot vairākas lietas vienlaikus. Paldies pasniedzējam par šo iespēju!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!