Jaunumi

06.05.2024

Koledžas izglītība – ātrākais ceļš uz darba tirgu

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā 1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība sniedz iespēju ātrāk iesaistīties darba tirgū. Biznesa augstskola Turība piedāvā iegūt 1. līmeņa jeb koledžas izglītību astoņās studiju programmās, sniedzot profesionālas zināšanas, iemaņas, kā arī atbilstošu kvalifikāciju. Topošajiem profesionāļiem ir iespēja izvēlēties studēt Rīgā, kādā no filālēm (Cēsīs, Talsos, Liepājā) vai attālināti – e-studiju formātā. Pēc koledžas absolvēšanas students var turpināt savu izglītības ceļu kādā no Turības bakalaura programmām uzreiz jau 3. studiju gadā.

Koledžas izglītība jeb 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas ir piemērots risinājums tiem, kas pēc vidējās izglītības iegūšanas vēlas maksimāli ātri iesaistīties darba tirgū, kā arī tiem, kuri jau ir nodarbināti un vēlas pilnveidot savas zināšanas vai prasmes noteiktā jomā, vienlaikus ērti apvienojot studijas un darbu.

Biznesa augstskola Turība piedāvā astoņas 1. līmeņa studiju programmas:

Juridiskajā fakultāte

  • “Tiesību zinātnes”
  • “Organizācijas drošība”

Uzņēmējdarbības vadības fakultāte

  • “Finanses un grāmatvedība”

Starptautiskā tūrisma fakultāte

  • “Viesmīlības serviss”

Komunikācijas virziens

  • “Mārketings un tirdzniecība”

IT virziens

  • “Datorsistēmas”

Veselības aprūpes virziens

  • “Estētiskā kosmetoloģija”
  • “Ārstnieciskā masāža”

Koledžas jeb 1. līmeņa studijas ilgst 2 līdz 2,3 gadus. Studiju priekšmeti ir pārdomāti sadalīti pa studiju gadiem, nodrošinot vienmērīgu un saistošu studiju procesu, kā arī ļaujot iegūtās zināšanas nostiprināt praksē. Papildus specifiskiem studiju kursiem katrā nozarē, studējošiem tiek piedāvāta iespēja apgūt zināšanas un prasmes, kas ļauj pilnveidot personību.

Turklāt arī koledžas jeb 1. līmeņa studiju programmu studenti var piedalīties ERASMUS+ programmā, kas paredz 3 līdz 12 mēnešus ilgas studijas kādā no Turības sadarbības augstskolām Eiropas Savienībā. Izmantojot ERASMUS+ studentu mobilitātes programmu, studentiem ir iespēja paplašināt redzesloku un papildināt zināšanas sevis izvēlētajā jomā.

Tāpat koledžas studenti var piedalīties divpusējās apmaiņas programmā, kuras ietvaros studentiem ir iespēja vienu semestri studēt kādā no Turības sadarbības augstskolām ne tikai Eiropā, bet arī Dienvidamerikā un Āzijā. Vairumā gadījumu par studijām sadarbības augstskolā studentiem nav jāmaksā, taču no personīgiem līdzekļiem ir jāsedz ceļa un uzturēšanās izdevumi, kā arī studiju maksa par attiecīgo semestri Biznesa augstskolā Turība.

Absolvējot 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmu studijas iespējams turpināt kādā no Biznesa augstskolas Turība bakalaura studiju programmām uzreiz 3. studiju gadā, pie nosacījuma, ka studiju programmas ir radniecīgas, piemēram, absolvējot 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmu “Finanses un grāmatvedība”, studijas var turpināt bakalaura līmeņa programmā “Starptautiskā finanšu vadība” sākot no 3. studiju gada.

Sīkāk informāciju par koledžas studiju programmām varat iegūt Biznesa augstskolas Turība studiju informācijas centrā, augstskolas mājaslapā – www.turiba.lv vai apmeklējot kādu no atvērto durvju dienām.

Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienas notiks Rīgā (Graudu ielā 68) - 12. jūnijā, 4. jūlijā un 22. augustā, bet augstskolas filiālēs (Talsos, Cēsīs un Liepājā) - 13. augustā. Par konkrētu norises laiku sekojiet līdzi augstskolas sociālajos tīklos un mājaslapā www.turiba.lv pie pasākuma kalendāra.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!