Jaunumi

07.12.2021

Kļūsti par programmas “Erasmus+” apmaiņas studentu mentoru

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde aicina pieteikties programmai "Buddy Programme" un kļūt par kāda ārvalstu studenta "mentoru", palīdzot iejusties studiju vidē. Reģistrācija atvērta līdz 19. decembrim.

Biznesa augstskola Turība piedāvā iespēju studēt vairākās starptautiskās sadarbības programmās, tostarp mobilitātes programmā Erasmus+, kuras ietvaros pie mums ik gadu ierodas apmaiņas studenti no partneraugstskolām dažādās pasaules valstīs. Arī jaunajā mācību semestrī augstskola uzņems vairākus desmitus ārzemju studentu, kas starptautisko studiju pieredzi izvēlējušies gūt Turībā.

Ja vēlies palīdzēt apmaiņas studentiem iejusties jaunajā vidē un sniegt atbildes uz dažādiem jautājumiem, esi aicināts pieteikties Studējošo pašpārvaldes organizētajai programmai “Buddy Programme”. Galvenās prasības pretendentiem ir labas angļu valodas zināšanas, vēlme komunicēt ar ārvalstu studentiem, tos uzklausīt, būt atvērtam un saprotošam. Katram starptautiskajam studentam tiks iedalīts savs “mentors”, ar kuru tas varēs sazināties neskaidrību vai informācijas nepieciešamības gadījumā.

Lai kļūtu par apmaiņas studentu mentoru, jāaizpilda pieteikuma anketa. To var izdarīt līdz 19. decembra pusnaktij (plkst. 23.59), reģistrējoties ŠEIT.

Papildu informācija:
Artūrs Potjomkins
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes Starptautiskās sadarbības daļas vadītājs
arturspots@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!