Jaunumi

14.02.2022

Jaunos uzņēmējus aicina pieteikties Turības marta Ekspress Mentorklasei

Topošie un esošie uzņēmēji tiek aicināti pieteikties Turības Biznesa inkubatora organizētās Ekspress Mentorklases marta apmācību programmai, saņemot iespēju piedalīties četrās aktuālās lekcijās, konsultēties ar nozares profesionāļiem un iegūt sertifikātu par veiksmīgu dalību programmā. Tiešsaistes apmācību cikls ilgs no 1. līdz 10. martam.

Lai sniegtu profesionālu atbalstu un iedvesmu biznesa ideju realizēšanai, Biznesa augstskolas Turība (BAT) Biznesa inkubators organizē Ekspress Mentorklasi. Tās laikā četri pieredzes bagāti mentori – Andrejs Kozlovs, Eva Onzule, Ieva Lejiņa un Jana Bunkus – vadīs lekcijas par savas jomas aktualitātēm un sniegs konsultatīvu atbalstu veiksmīgai biznesa uzsākšanai vai attīstībai. Lekcijas norisināsies četrus darba dienu vakarus tiešsaistē plkst. 18.30, izmantojot Webex videokonferenču lietojumprogrammu.

  • 01.03.2022. – Andrejs Kozlovs, tēma „Neiromārketings”
  • 03.03.2022. - Eva Onzule, tēma „Influenceru mārketings - kā veidot efektīvas sadarbības”
  • 08.03.2022. – Ieva Lejiņa , tēma "Pārliecinoša komunikācija - kā uzstāšanās murgu pārvērst par prieku”
  • 10.03.2022- Jana Bunkus, tēma „2022. gada izaicinājumi komunikācijā”

Apmācību ciklu atklās Biznesa augstskola Turība lektors, „Riga Brain” projektu attīstības vadītājs ar lekciju „Neiromārketings”. Tam sekos sociālo tīklu mārketinga aģentūras “Klik Klik” vadītājas Evas Onzules padomi influenceru mārketingā un Biznesa augstskolas Turība lektores, uzņēmuma un personas zīmolvedības ekspertes Ievas Lejiņas lekcija „Pārliecinoša komunikācija - kā uzstāšanās murgu pārvērst par prieku”. Apmācību ciklu noslēgs Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes Komunikācijas virziena vadītāja, sabiedrisko attiecību profesionāle, lektore Jana Bunkus ar lekciju „2022. gada izaicinājumi komunikācijā”.
Ekspress Mentorklases apmācību cikla cena ir 29,99 EUR. Lai pieteiktos programmai, nepieciešama iepriekšēja reģistrācija. Pieteikuma elektronisko formu iespējams aizpildīt ŠEIT.

Apmācības norisināsies attālināti, Webex Cisco platformā. Kursa noslēgumā dalībnieki saņems sertifikātus.

Plašāka informācija par Ekspress Mentorklases jauno apmācību ciklu atrodama mājaslapā turiba.lv.
Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Turības Biznesa inkubatoru, rakstot uz e-pastu bi@turiba.lv vai zvanot +37126651306.


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!