Jaunumi

26.01.2023

Jaunos uzņēmējus aicina pieteikties Turības februāra Ekspress Mentorklasei

Topošie un esošie uzņēmēji tiek aicināti pieteikties Turības Biznesa inkubatora organizētās Ekspress Mentorklases februāra apmācību programmai, saņemot iespēju piedalīties četrās aktuālās lekcijās, konsultēties ar nozares profesionāļiem un iegūt sertifikātu par veiksmīgu dalību programmā. Mentorklase notiks tiešsaistes formātā no no 13. līdz 24. februārim.

Lai sniegtu profesionālu atbalstu un iedvesmu biznesa ideju realizēšanai, Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubators organizē Ekspress Mentorklasi. Tās laikā četri pieredzes bagāti mentori – Aiga Baikova, Gundars Plūme, Silva Jeromanova-Maura, Enno Ence.
lekcijas par savas jomas aktualitātēm un sniegs konsultatīvu atbalstu veiksmīgai biznesa uzsākšanai vai attīstībai. Lekcijas norisināsies četrus darba dienu vakarus tiešsaistē plkst. 18.30, izmantojot Webex videokonferenču lietojumprogrammu.

  • Ideālais klients tavam biznesam – kur meklēt un kā identificēt?, Aiga Baikova, 13. februāris, 18:30
  • Solī ar laiku, Gundars Plūme, 15. februāris, 18:30
  • Biznesa gaismas, ēnas puses un izaicinājumi, Silva Jeromanova-Maura, 20. februāris, 18:30
  • Inovāciju vadība un to ieviešana ekonomiskas nenoteiktības apstākļos, Enno Ence, 24. februāris, 18:30

Apmācību ciklu atklās Biznesa augstskola Turība mentorklases mentore un sadarbības partnere, radošās aģentūras AI Production valdes priekšsēdētāja, producente, komunikācijas vadītāja. Tam sekos mentorklases mentora SIA Miandum izpilddirektora Gundara Plūmes lekcija par biznesa attīstību, būs iespēja uzzināt biznesa aizkulises par kurām stāstīs Silva Jeromanova-Maura Turības mentore un SIA Silja vadītāja. Apmācību ciklu noslēgs Biznesa augstskolas Turība lektors Enno Ence stāstot par inovāciju vadību.

Apmācības norisināsies attālināti, Webex Cisco platformā. Kursa noslēgumā dalībnieki saņems sertifikātus.
Plašāka informācija par Ekspress Mentorklases jauno apmācību ciklu atrodama šeit.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Turības Biznesa inkubatoru, rakstot uz e-pastu bi@turiba.lv vai zvanot +37126651306.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!