Jaunumi

02.09.2022

Jaunajā mācību gadā Turībā studijas notiks klātienē

5. septembrī Biznesa augstskolā Turība sāksies jaunais 2022./2023. studiju gads, tāpēc informējam par būtiskākajām lietām, kas būtu jāiegaumē studiju procesa norisē:

  • Nodarbības notiek klātienē.
  • Pārbaudījumi tiek organizēti klātienē.
  • Ir paredzēta arī iespēja studējošiem kā klausītājiem pieslēgties nodarbībai attālināti (tikai klausīties lekciju), izmantojot WEBEX platformu. Attālinātā pieslēgšanās lekcijai netiek uzskatīta par lekcijas apmeklējumu.
  • Nav noteikti īpaši nosacījumi attiecībā uz Covid-19 izplatības ierobežojumiem – augstskolas telpās nav nepieciešams lietot sejas maskas un uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.
  • Īstenojot nodarbības klātienē, augstskola nodrošina telpu vēdināšanu un citas higiēnas un drošības prasības.
  • Nodarbības notiek saskaņā ar nodarbību grafiku, kas ir pieejams augstskolas interneta vietnē www.turiba.lv un BATIS. Starpbrīži tiek noteikti 15 minūšu gari, lai nodrošinātu regulāru un pietiekamu telpu vēdināšanu.
  • Katram studējošajam, docētājam un darbiniekam ir pienākums sekot savam veselības stāvoklim un nekavējoties informēt par konstatētu Covid-19 infekcijas gadījumu - studējošajam sūtot informāciju uz e-pastu: sic@turiba.lv, savukārt docētājam un darbiniekam informējot savu tiešo vadītāju.
  • Ja ir novērotas jebkuras akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes, ir jāsazinās ar savu ģimenes ārstu, jāpaliek mājās, jāievēro SPKC noteiktās epidemioloģiskās vadlīnijas un jāveic rutīnas skrīninga tests. Pozitīva testa gadījumā, rutīnas skrīninga testus veic arī saslimušā kontaktpersonas.
  • Rutīnas skrīninga testi docētāju, darbinieku, studējošo un Jaunatnes tūrisma mītnes (JTM) īrnieku testēšanai ir pieejami augstskolas Studiju informācijas centrā, JTM administrācijā, filiālēs un visās struktūrvienībās.

Turpmākais studiju process Biznesa augstskolā Turība var tikt izmainīts un plānots atbilstoši epidemioloģiskā stāvokļa radītajiem apstākļiem un sabiedriskās drošības prasībām. Ja tiek novērota epidemioloģiskās situācijas pasliktināšanās, var tikt noteikts studiju procesu uz laiku organizēt attālināti. Informācija par studiju procesa izmaiņām tiks ievietota augstskolas interneta vietnē www.turiba.lv, kā arī informatīvajā sistēmā BATIS latviešu un angļu valodā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!