Jaunumi

09.02.2024

Jaunais augstskolas žurnāla b formāts izdevums ir klāt!

Katru gadu Biznesa augstskolā Turība ar mācībspēku un studentu atbalstu top žurnāls b formāts, iepazīstinot esošos un topošos turībniekus ar augstskolas aktualitātēm un studiju dzīves aizkulisēm. Iepazīsties ar jauno b formāts 2024. gada numuru un uzzini visu sev aktuālo informāciju!

Žurnālā vari lasīt informatīvi izklaidējošus rakstus un intervijas ar augstskolas vadību, pasniedzējiem, kā arī bijušajiem un esošajiem studentiem no Latvijas un ārvalstīm. B formāts numurā atradīsi arī visu svarīgāko informāciju par mūsu studiju programmām, ārpus studiju iespējām un aktivitātēm, kā arī varēsi iepazīties ar aktuālo studiju maksu cenrādi, budžeta vietām un stipendijām.

Šī gada b formāts numurā ir arī vairāki interesanti jaunumi, piemēram, informācija par mūsu jauno Veselības aprūpes virzienu, kā arī katram studiju virzienam tiek veltīts savs lapas atvērums, kas palīdz ikvienam studēt gribošajam vieglāk un ērtāk atrast visu nepieciešamo par savu nozari. Atskaties uz 2023. gada spilgtākajiem notikumiem un bildēm, skenē QR kodus un uzzini vairāk!

Žurnāls drukātā formātā pieejams augstskolas informācijas stendos, bet digitālā formātā šeit.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!