Jaunumi

11.02.2022

Jaunais akadēmiskas personāls piedalīsies profesionālās pilnveides mācībās

Jau kopš 2019.gada sākuma Turība ievieš Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu, kura ietvaros tiek stiprināta akadēmiskā personāla kapacitāte. Covid-19 pandēmija apstākļu ietekmē projekts tiks pagarināts vēl uz 6 mēnešiem, jo iecerēto aktivitāšu realizācija bija apgrūtināta pandēmijas apstākļos.
Janvāra beigās Turības kolektīvam pievienojās jauns vēlētais akadēmiskais personāls. Šiem jaunajiem mācībspēkiem būs lieliska iespēja iesaistīsies ESF projekta mācībās. Jau martā uzsāksim intensīvu angļu valodas apmācību kursu un notiks arī tematiskās mācības par darbu ar Z paaudzi un digitālo rīku izmantošanai mācību procesā. Gan studenti, gan mācībspēki turpina pilnveidoties un attīstīties!

Aktivitātes norisinās ESF projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019 „Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Projekta kopējais finansējums šobrīd ir EUR 55 6754,18 eiro, no kura EUR 473 241,05 ir ESF finansējums un EUR 83 513,13 ir valsts budžeta finansējums.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!