Jaunumi

24.10.2022

Jau piekto gadu jauniešus aicinās pulcēties iedvesmas konferencē Rosinātava

Jau piekto reizi Biznesa augstskolas Turība pasākumu producēšanas un vadības studenti rīkos neformālu iedvesmas konferenci vidusskolēniem ROSINĀTAVA'23, kura pulcē vidusskolēnus no visas Latvijas. Šoreiz kā konferences tēma ir izraudzīta - ''Par draugiem un asarām, par smiekliem un vasarām'', Rosinātavā sabiedrībā pazīstamas personības un jauniešu līderi dalīsies ar saviem pieredzes un iedvesmas stāstiem.

''Rosinātava katru gadu ierosina uzsākt gadu ar spilgtiem un motivējošiem lektoriem, kas dalās savā pieredzē un rosina katru dalībnieku sākt gadu uz pozitīvas nots ar iedvesmojošu stāstu,'' tā par pasākuma būtību saka pagājušā gada Rosinātājs, olimpisko čempionu 3x3 basketbolā treneris Raimonds Feldmanis.

Pasākuma mērķis ir rosināt apzināties un izprast sevi, nebaidīties no sabiedrības viedokļa, domāt ārpus rāmjiem, kā arī izglītot par sabiedrībā aktuālām tēmām un motivēt vidusskolēnus pilnveidoties.

Konferences laikā vidusskolēniem būs iespēja radoši izpausties, sagatavojot mājasdarbu - labāko darbu autori varēs paši būt daļa no neformālās konferences un runāt uz lielās skatuves, uz kuras jau pabijušas tādas personības kā repa izpildītāja ŪGA, TV raidījumu un pasākumu vadītāja Lelde Ceriņa, skeitbordists Madars Apse, reperis ansis (īstajā vārdā Ansis Kolmanis) un daudzi citi.

Pagājušā gada Rosinātāja, dziedātāja Samanta Tīna atgādina: ''Kritikas pieņemšana ir tavs skarbākais un tai pat laikā labākais dzīves skolotājs līdz iemīlēsi sevi un spēsi to uztvert veselīgi. Bez kritikas nav izaugsmes. Bez sevis pieņemšanas un mīlēšanas nav izaugsmes. Vienīgais, kam tev ir kas jāpierāda, esi tu pats!''

Ierastais konferences formāts sastāvēs ne tikai no iedvesmojošiem Rosinātāju stāstiem, bet to papildinās arī jautras aktivitātes, dažādi konkursi un pavisam neformāls pasākuma noslēgums. Konferences norise ir plānota četrās daļās ar intriģējošiem tēmas pieteikumiem - “Dabai nepatīk tukšumi”, “Bet mūsu dzīve notiek te un tagad” , “Padari dzīvi tik lielisku, lai vakardiena kļūst greizsirdīga” un “Tu nevari kavēt brīdi, kuru tu nekavē, jo kavētais ir nokavēts”.

Pieteikties konferencei varēs jebkurš vidusskolēns no šī gada 14. novembra.

Informāciju par gaidāmo pasākumu, aktualitātēm un Rosinātājiem varēs uzzināt pasākuma mājaslapā www.rosinatava.lv vai sociālajos medijos - Instagram, Facebook un TikTok.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!