Jaunumi

27.02.2023

Izstādē “Skola” Turības stendā uzzini par studiju iespējām un laimē elektroskūteri

Arī šogad Biznesa augstskola Turība - tās studenti un pedagogi – gaidīs ikvienu interesentu savā stendā lielākajā izglītības pasākumā Latvijā - izstādē “Skola 2023”, kas notiks no 3. līdz 5. martam izstāžu centrā Ķīpsalā.

Turības stendā ikvienam studēt gribētājam būs iespēja plašāk uzzināt par augstskolas piedāvātajām 29 studiju programmām koledžas, bakalaura, maģistra un doktorantūras līmenī, kā arī uzzināt par aktivitātēm ārpus studijām, dzīvi un pasākumiem Turības kvartālā, par stipendijām, budžeta vietām un studiju atlaidēm.

Savos 30. pastāvēšanas gados šobrīd Turību, kas ir lielākā privātā augstskola Latvijā un trešā darba devēju atzītākā augstskola Latvijā, ir absolvējuši vairāk kā 17 000 jauno speciālistu, un augstskola piedāvā studēt kādā no 29 studiju programmām - sākot no uzņēmējdarbības, jurisprudences, organizāciju drošības, informācijas tehnoloģijām līdz tūrismam, komunikācijai un pasākumu producēšanai.

Turībā ir trīs fakultātes – Uzņēmējdarbības vadības fakultāte, Juridiskā fakultāte un Starptautiskā tūrisma fakultāte, kā arī Informācijas tehnoloģiju nodaļa. Studijas notiek Rīgā un Turības filiālēs – Liepājā, Cēsīs un Talsos.

Turības stendā atsaucīgie augstskolas studenti un zinošie pedagogi, kas ir nozares profesionāļi, palīdzēs ikvienam apmeklētājam noskaidrot piemērotāko studiju programmu un norādīs uz plašajām iespējām, ko tā sniedz.

Atbalstot ilgtspējīgu dzīvesveidu un darbības principus, Turība savā 30. jubilejas gadā izstādes “Skola 2023” ietvaros ikvienam piedāvā iespēju piedalīties loterijā un laimēt kādu no trim moderniem elektroskūteriem. Kā piedalīties loterijā? Ikviens no 27.februāra līdz 5. martam varēs aizpildīt elektroniski dalības anketu Turības informācijas kanālos - mājaslapā www.turiba.lv vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram. No reģistrētajiem pieteikumiem izstādes “Skola 2023” laikā katru dienu no 3. līdz 5.martam plkst.15.00 tiks izlozēts viens elektroskūteris. Izlozes norisi varēs vērot Turības Instagram un TikTok kontu tiešraidēs.

PIETEIKUMA ANKETA

Izstādes laikā Turības stendā būs iespēja atpūsties īpaši izveidotajā komforta stūrītī, iemalkot bez maksas tasi kafijas un uzspēlēt īpaši izveidot Turība30 cirka spēli.

Savukārt 4. martā visas dienas garumā bērniem būs iespēja ļauties mākslinieka otas pieskārieniem - apgleznot seju visdažādākajos dizainos. Papildu šīm aktivitātēm augstskolas stendā visu trīs dienu garumā būs iespēja iepazīties ar Turības Studējošo pašpārvaldi un iegūt vērtīgas balvas.

Gaidīsim ikvienu Biznesa augstskolas Turība stendā visu trīs dienu garumā. Nāc un labi pavadi laiku ar draugiem un ģimeni kopā ar Biznesa augstskolu Turība. Tiekamies izstādē!

Izstāde „Skola 2023” ir viens no ievērojamākajiem izglītības pasākumiem Latvijā, kas arī šogad pulcēs vērienīgu skaitu jauniešu un izglītības iestādes vienuviet. No 3. līdz 5. martam izstādē “Skola 2023” būs iespēja iegūt kvalitatīvu un visaptverošu informāciju par studiju iespējām Latvijā un pasaulē.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!