Jaunumi

30.01.2021

Izmēģini Turības orientēšanās spēli

Lai motivētu doties pastaigās svaigā gaisā un izvingrināt gan prātu, gan ķermeni, kā arī palīdzētu radoši aizpildīt brīvo laiku, Biznesa augstskola Turība ir izstrādājusi orientēšanās spēli, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Spēles kontrolpunkti izvietoti Ziepniekkalna apkārtnē. Visu punktu atrašana un uzdevumu veikšana var aizņemt vienu vai vairākas stundas – viss atkarīgs no tā, cik vērīgs un ātrs būs katrs dalībnieks (ātrums šoreiz nav izšķirošs). Dalībnieki spēlē var piedalīties individuāli vai ņemt līdzi savas mājsaimniecības locekļus. Spēli iespējams apvienot ar pastaigu ar suni.

Dalība spēlē ir bezmaksas. Lai piedalītos, nepieciešams lejupielādēt kontrolpunktu attēlus, karti un atbilžu lapu. Tos atradīsi ŠEIT.

Kā spēlēt?

  • Sev ērtā laikā dodies uz kartē norādīto Rīgas daļu un sāc spēli!
  • Secība, kādā apmeklē kontrolpunktus, nav būtiska.
  • Kad esi nonācis kontrolpunktā, meklē kādu no attēlos redzamajām vietām.
  • Ja vēlies iegūt papildus punktus, izmanto iespēju vairākos kontrolpunktos atbildēt uz jautājumiem.
  • Atbildes iesniedz, izmantojot šo saiti: ej.uz/tu-orientejies
  • Spēles rezultātu vari iesniegt arī tad, ja nav izdevies atrast visus punktus un atbildēt uz visiem jautājumiem.
  • Spēle pieejama latviešu un angļu valodā.
  • Ja vēlies pretendēt uz balvu, atbilžu lapā ieraksti savu vārdu vai lietotājvārdu un e-pastu. To izmantosim gadījumā, ja būsi izcīnījis balvu.

Balvas

Reizi nedēļā apkoposim dalībnieku rezultātus (konkrētās nedēļas) un starp labāko rezultātu autoriem izlozēsim noderīgas balvas no Turības. Lai izdodas!

Piedalīties spēlē

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!