Jaunumi

01.12.2019

Izmēģinājumam pieejamas ProQuest un WORLDIPRVIEW datubāzes

Izmēģinājuma versijā pieejama ProQuest Ebook Central™ (Academic Complete) e-grāmatu platforma - skatīt šeit. Tā ir e-grāmatu platforma, kuras e-grāmatu kolekcija ietver vairāk kā 180 000 visu nozaru vadošo izdevniecību, tostarp daudzu universitāšu izdevniecību e-grāmatas.

Lai e-grāmatu platformu varētu izmantot arī attālināti, pirmoreiz ir jāizveido konts Biznesa augstskolas Turība datorā vai jāsazinās ar bibliotēku, sūtot e-pastu uz: biblioteka@turiba.lv.
E-grāmatu platformas izmēģinājums pieejams līdz 04.01.2020.

Tāpat izmēģinājuma versijā pieejama arī WORLDIPRVIEW datu bāze, kur atrodama informācija par dažādām intelektuālā īpašuma aktualitātēm pasaulē.

Lai piekļūtu datubāzei, sākotnēji nepieciešams reģistrējieties divu nedēļu izmēģinājuma versijai. Pēc tam informācija jānosūta profesorei Ingrīdai Veikšai, rakstot uz e-pastu: ingrida.veiksa@turiba.lv, norādot e-pasta adresi, kura reģistrēta datu bāzē.
Jums tiks nodrošināta piekļuve pilnai datu bāzei uz 12 mēnešiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!