Jaunumi

13.09.2020

Ingrīdas Veikšas lekcija “Ceļš no plaģiātisma līdz akadēmiskajam godīgumam”

3. oktobrī plkst. 14:00 Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē (klātienē un attālināti) notiks Juridiskās fakultātes profesores Ingrīdas Veikšas vadītā lekcija, kuras laikā tiks aplūkoti jautājumi gan par plaģiātismu un akadēmisko godīgumu studiju procesā, gan par patstāvīgo pētniecisko darbu izstrādi un noformēšanu.

Viens no centrālajiem jautājumiem seminārā būs autordarbu izmantošana izglītības un pētniecības mērķiem. Tiks aplūkoti gadījumi, kuros izglītības iestādes drīkst izmantot autordarbus nepastarpinātā mācību un pētniecības procesā. Seminārs būs noderīgs gan autoriem, gan darbu izmantotājiem. Tas sniegs atbildes uz jautājumiem, kas ne vienmēr ir skaidri studiju procesā gan studējošajam, gan docētājam, gan citām personām, kuras iesaistītas zinātnē un pētniecībā.

Uz semināru ir aicināts ikviens Turības Talsu filiāles students. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.
Seminārs norisināsies katrai grupai atsevišķā auditorijā, pasniedzējai piedaloties attālināti.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!