Jaunumi

24.01.2024

Informēs par apdrošināšanas nozares izaicinājumiem 2024. gadā

20. februārī Biznesa augstskolā Turība notiks bezmaksas seminārs par apdrošināšanas nozares un apdrošināšanas tiesību aktualitātēm un izaicinājumiem 2024. gadā.

Semināra dalībnieki tiks informēti par tādām tēmām kā apdrošināšanas tiesību principi, ekonomiskās sistēmas un ilgtspējas ietekme uz apdrošināšanu, Latvijas Apdrošināšanas asociācijas Ombuda darbības statistika, Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja izskatītās sūdzības, klientu aizsardzības aspekti apdrošināšanā, mediācija kā strīdu risināšanas iespēja apdrošināšanā un citiem apdrošināšanas nozares izaicinājumiem.

Seminārā uzstāsies Latvijas Bankas, Latvijas apdrošināšanas asociācijas, Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja un apdrošināšanas sabiedrību pārstāvji, kā arī apdrošināšanas tiesību praktiķi.

Pasākuma noslēgumā notiks Dr. iur., sertificētas mediatores, Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes pasniedzējas Danas Rones monogrāfijas "Apdrošināšanas līgums" prezentācija.

Uz semināru ir aicināti zvērināti advokāti, tiesneši, zvērināti notāri, juristi, augstskolu mācībspēki un studenti. Visi semināra dalībnieki saņems apliecinājumu par piedalīšanos seminārā. Bezmaksas semināram var reģistrēties līdz 14. februārim, aizpildot pieteikšanās anketu.

Seminārs notiks klātienē 20.februārī plkst. 13.00-16.00 Biznesa augstskolā Turība, Graudu ielā 68, Rīgā.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!