Jaunumi

07.02.2024

Ilgtspējīgas uzņēmējdarbības rokasgrāmata latviešu valodā ir pieejama Biznesa augstskolas Turība bibliotēkā

No februāra sākuma Ilgtspējīgas uzņēmējdarbības rokasgrāmata jeb SECA Guide drukātā versijā ir pieejama Biznesa augstskolas Turība bibliotēkā. Šī rokasgrāmata tika izveidota kā digitāls mācību materiāls, lai palīdzētu izpētīt un apgūt dažādus ilgtspējīga biznesa veidošanas modeļus. Taču papildus digitālajai versijai Turība izlēma grāmatu izdot arī drukātā veidā. Vairāki pasniedzēji šo materiālu jau ir iekļāvuši savos studiju kursos un drukātā versija būs noderīgs palīglīdzeklis mācību procesā.

Rokasgrāmatu ir veidojuši eksperti no 3 partneraugstskolām – Lapzemes Lietišķo zinātņu universitātes no Somijas, Biznesa augstskolas Turība un FH Aachen Leitišķo zinātņu Universitātes no Vācijas.

Šīs rokasgrāmatas mērķis ir aktualizēt izmaiņas domāšanas veidā, kā rezultātā, cerams, pieaugs videi draudzīgu biznesu skaits, aprites ekonomikas atbalstītāju un, pats galvenais, ilgtspējīgu uzņēmēju.

Šeit atradīsiet metodoloģiju, soli pa solim sniegtus norādījumi, lai palīdzētu uzņēmējiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem radīt ilgtspējīgus un uz klimatu vērstus biznesa risinājumus.

Mācību materiāls ir pieejams arī digitālā versijā 4 valodās – angļu, vācu, latviešu un somu. Papildus lasāmajam materiālam un darba lapām atradīsiet arī skaidrojošus un izglītojošus video. Esiet laipni aicināti izpētīt ilgtspējīgas uzņēmējdarbības koncepcijas, atklāt dažādas praktiskās metodes un veikt praktiskus vingrinājumus, izmantojot darbgrāmatas.

Mācību materiālu digitālās versijas ir pieejamas projekta mājaslapā.

Rokasgrāmata ir izstrādāta ERAMSU+ sadarbības projekta ietvaros ar nosaukumu SECA.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!