Jaunumi

06.02.2024

Ikviens augstskolas Turība students ir aicināts pieteikt savu kandidatūru Studējošo pašpārvaldes padomes vēlēšanās

Līdz 23.februārim ikviens augstskolas Turība students ir aicināts pieteikt savu kandidatūru Padomes, augstākās Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes lēmējinstitūcijas, vēlēšanām, lai piedalītos svarīgu lēmumu pieņemšanā un kopīgi veidotu, stiprinātu BAT SP organizācijas darbību un pārstāvētu studentu intereses!

Padomes locekļu galvenais uzdevums ir izskatīt tai iesniegtos lēmumprojektus, kā arī kontrolēt Valdes darbību, izskatīt dažādus jautājumus un pieņemt lēmumus.

Pieteikties un aizpildīt pieteikuma anketu var ikviens augstskolas Turība students.

Esi daļa no Padomes un iegūsti jaunas zināšanas, draugus, vērtīgus kontaktus. Tā ir iespēja uzzināt pirmajam, ietekmēt un aktualizēt svarīgo, kā arī pieteikties studiju maksas atlaidei līdz 40%!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!