Jaunumi

13.01.2021

Ievēlēta Studējošo pašpārvaldes jaunā valde

12. janvārī tiešsaistē noritēja Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes valdes vēlēšanas, kurās tika ievēlēta jaunā Studējošo pašpārvaldes prezidente – Nikola Kovaļevska (studiju programmas “Sabiedriskās attiecības” 3.kursa studente), kā arī lielākā daļa valdes.

Par viceprezidenti tika ievēlēta Elīza Anna Dubure (studiju programmas “Sabiedriskās attiecības” 3.kursa studente).

Ārējās komunikācijas daļas vadītājas amatā tika ievēlēta Sanita Strenga (studiju programmas “Pasākumu producēšana un vadība” 3. kursa studente).

Kultūras un sporta daļas vadītāja turpmāk būs Regīna Kadiķe (studiju programmas “Pasākumu producēšana un vadība” 1. kursa studente).

Mārketinga daļu vadīs studiju programmas “Sabiedriskās attiecības” 2. kursa students Daniels Borgs.

Starptautiskās sadarbības daļu arī turpmāk vadīs studiju programmas “Pasākumu producēšana un vadība” 2. kursa students Artūrs Potjomkins, kurš tika pārvēlēts amatā atkārtoti.

Akadēmiskajā daļā un Sadarbības daļā šajās vēlēšanās vadītāji netika ievēlēti. Šo daļu vadītāju ievēlēšanai tiks organizētas atkārtotas vēlēšanas. Līdz atkārtotajām vēlēšanām tiks nozīmēti pagaidu pienākumu izpildītāji vai daļas vadību turpinās līdzšinējie vadītāji.

Studējošo pašpārvaldes valde ir galvenā izpildvara un ir atbildīga par veiksmīgu organizācijas un tās atsevišķo daļu darba organizēšanu.

Apsveicam jauno Studējošo pašpārvaldes valdi un vēlam enerģiju, radošas idejas un panākumus!

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!