Jaunumi

23.09.2020

Iespēja vidusskolēniem iepazīties ar karjeras un studiju iespējām pieprasītākajās nozarēs

Ir sācies jaunais mācību gads, kas lielai daļai skolēnu būs noslēdzošais. Nākotnē būs jāizdara būtiskas izvēles par studiju, profesijas un karjeras iespējām. Lai atvieglotu skolēnu izvēli un sniegtu plašāku informāciju par dažādām profesijām, karjeras iespējām dažādās nozarēs, kā arī studiju iespējām, Biznesa augstskola Turība piedāvā iespēju – dažādu jomu studentu viesošanās skolā, kuri sīkāk izstāstītu par savām karjeras izvēlēm, apgūstamajām profesijām, studentu dzīvi, studiju un darba apvienošanu, studiju programmām u.c.

Studenti dalās savā pieredzē un informācijā par karjeras iespējām jauniešiem saistošā, interaktīvā veidā, iesaistot dažādās spēlēs un diskusijās. Tā ir lieliska iespēja nopelnīt nelielas balviņas un iegūt vērtīgu informāciju!

Ja Jūs vēlaties redzēt mūsu studentu komandu savā skolā, lūdzu rakstiet kaspars.lapsa@turiba.lv vai zvaniet 28396838! Par ērtāko datumu un laiku vienosimies! Ir iespēja rīkot sarunas gan ar nelielām grupām, gan vairākām klasēm vienkopus.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!