Jaunumi

25.07.2023

Ieraksti savu vārdu žurnāla “b-formāts” jaunajā numurā!

Ikviens turībnieks aicināts piedalīties augstskolas žurnāla b formāts jaunā numura tapšanā, kļūstot par ideju ģeneratoru un daudzveidīga satura veidotāju. Sazinies, iepazīsties ar nākamā izdevuma plānu un atrodi savām šī brīža prasmēm un iespējām atbilstošāko pozīciju. Interesentu pieteikumus gaidīsim līdz 15. septembrim – pasteidzies!

Katru gadu Biznesa augstskolā Turība ar mācībspēku un studentu atbalstu top žurnāls b formāts, iepazīstinot esošos un topošos turībniekus ar augstskolas aktualitātēm un studiju dzīves aizkulisēm. Žurnālā var lasīt informatīvi izklaidējošus rakstus un intervijas ar augstskolas vadību, pasniedzējiem, kā arī bijušajiem un esošajiem studentiem no Latvijas un ārvalstīm.

Ierasti materiālu tapšanā piedalās aktīvākie sabiedrisko attiecību un starptautiskās komunikācijas vadības programmu studenti, praktizējot augstskolas solā apgūtās zināšanas. Šogad viņu pulkam vari pievienoties arī Tu – b formāta 28.numurs ir Tava iespēja ieskatīties komunikāciju speciālista ikdienas darbā un uzsākt sava profesionālā portfolio veidošanu!

Ja tomēr vēl nejūties gatavs intervijām un rakstiem, bet patiesi vēlies būt daļa no žurnāla veidošanas komandas, nenobīsties – kopā atradīsim piemērotāko sadarbības veidu. Darba rokas noderēs arī publikācijām nepieciešamās informācijas ieguvei un apkopošanai. Un kurš gan pazīst augstskolu labāk par tās studentu!

Lai pieteiktos, līdz 15. septembrim raksti b formāta jaunā numura veidotājam Kristeram Uglanovam uz Kristers.Uglanovs@turiba.lv. Radīsim mūsu augstskolas stāstu kopā!

Pārlapot 2023.gada numuru vari šeit.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!