Jaunumi

14.08.2023

Iepazīsti starptautisku pieredzi un draugus visā pasaulē

Studiju laikā ceļot, iepazīt citas kultūras un tradīcijas, kā arī iegūt draugus visā pasaulē, kas nākotnē var kļūt par taviem biznesa partneriem. Skan lieliski, vai ne? Tas viss ir iespējams, piesakoties kādai no augstskolas piedāvātajām starptautiskās sadarbības programmām. Dažādas valstis, iespējas un programmu ilgumi – sākot no dažiem mēnešiem līdz pat gadam.

DUBULTĀ DIPLOMA PROGRAMMAS


Kas ir dubultā diploma programma?
Tā ir iespēja iegūt divu augstskolu diplomus, noteiktu laiku vienlaikus studējot gan Biznesa augstskolā Turība, gan kādā no mūsu sadarbības augstskolām.

Kādu programmu studentiem ir iespēja iegūt dubulto diplomu?
Studijām dubultā diploma programmās var pieteikties profesionālo bakalaura programmu Uzņēmējdarbības vadība, Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība, Pasākumu producēšana un vadība un Starptautiskās komunikācijas vadība 2. studiju gada studenti. Arī profesionālā maģistra studiju programmu Tūrisma stratēģiskā vadība un Uzņēmējdarbības vadība studentiem ir iespēja vienu semestri vai vienu gadu studēt ārzemēs un iegūt divu augstskolu diplomus.

Kā pieteikties?
Konkurss studijām dubultā diploma programmā tiek izsludināts vienu vai divas reizes studiju gadā. Lai pieteiktos studijām dubultā diploma programmā, jānokārto visas akadēmiskās un finansiālās saistības ar augstskolu. Konkursa laikā tiek vērtēts studenta angļu valodas zināšanu līmenis un vidējā atzīme iepriekšējos studiju semestros.

Kāpēc dubultā diploma programma ir vērtīga?
Iegūstot divu augstskolu diplomu, absolventam paveras plašas iespējas veidot starptautisku karjeru vai turpināt studijas ārvalstīs. Tā ir izdevība uzlabot valodu zināšanas, izzināt profesiju globālā līmenī, veidojot sakarus ar dažādu nozaru profesionāļiem ārpus Latvijas.

ERASMUS+ MOBILITĀTES PROGRAMMA


Kas ir ERASMUS+ mobilitātes programma?
ERASMUS+ programma ir studentu mobilitātes programma, kas paredz studijas citu Eiropas Savienības valstu augstskolās laika posmā no trim mēnešiem līdz vienam gadam, saņemot ERASMUS+ stipendiju.

Kā pieteikties?
Iesaistīties var tie studenti, kuri vēl nav piedalījušies ERASMUS+ programmā vai kopējais dalības laiks tajā nepārsniedz 12 mēnešus (ieskaitot to laika posmu, kurā students plāno doties). Vēl viens no nosacījumiem – studentam jābūt pabeigušam vismaz vienu studiju gadu Biznesa augstskolā Turība.

Kāpēc programma ir vērtīga?
Izmantojot ERASMUS+ mobilitātes programmu, studentiem ir iespēja dažādot zināšanas savā nozarē, apmeklējot ārvalstu pasniedzēju lekcijas un seminārus, kā arī pilnveidot valodu prasmes. Tā ir iespēja studēt kādā no 100 partneraugstskolām dažādās pasaules valstīs, iegūt draugus un pieredzi.

DIVPUSĒJĀS APMAIŅAS PROGRAMMAS


Kas ir divpusējās apmaiņas programma?
Tā ir iespēja vienu semestri mācīties augstskolās Dienvidkorejā, ASV, Krievijā, Īrijā, Meksikā, Indijā, Moldovā, Kazahstānā, Ķīnā, Jamaikā, Gruzijā, Paragvajā, Brazīlijā, Peru, Singapūrā, Ukrainā, Azerbaidžānā, Kosovā vai Uzbekistānā.

Kā pieteikties?
Šajā programmā var iesaistīties bakalaura un maģistra programmu 2. un 3. studiju gada studenti. Sadarbības augstskolās par studijām lielākajā daļā gadījumu nav jāmaksā, bet ir jāmaksā par attiecīgo semestri Biznesa augstskolā Turība, kā arī pašam jāsedz ceļa un uzturēšanās izmaksas.

Kāpēc programma ir vērtīga?
Iesaistoties divpusējās apmaiņas programmā, students iepazīst konkrētās valsts kultūru un cilvēkus, gūstot vērtīgu pieredzi un zināšanas sadarbībā ar ārvalstu lektoriem. Vienlaikus tiek paplašinātas nākotnes iespējas darbam starptautiskā vidē.

Par starptautiskajām studiju iespējām plašāk var uzzināt šeit:
Kontakti:
Starptautiskās sadarbības nodaļa
Tālr. +371 67625371
E-pasts: internation@turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!