Jaunumi

23.06.2020

Iegūsti starptautisku pieredzi un draugus visā pasaulē!

Studiju laikā ceļot, iepazīt citas kultūras un tradīcijas, kā arī iegūt draugus visā pasaulē, kas nākotnē var kļūt par Taviem biznesa partneriem. Skan lieliski, vai ne? Tas viss ir iespējams, piesakoties kādai no augstskolas piedāvātajām starptautiskās sadarbības programmām. Dažādas valstis, iespējas un programmu ilgumi – sākot no dažiem mēnešiem līdz pat gadam.

Plašas iespējas ikvienam

Izvēlies sev piemērotāko mobilitātes programmu:

  • Dubultā diploma programma – studenti, kuri piesakās dalībai dubultā diploma programmā, daļu studiju laika pavada Biznesa augstskolā Turība un daļu kādā no partneraugstskolām ārvalstīs, tādējādi iegūstot divus diplomus viena studiju perioda laikā.
  • ERASMUS+ programma – dalība ERASMUS+ programmā paredz 3 līdz 12 mēnešus ilgas studijas kādā no Turības sadarbības augstskolām Eiropas Savienībā.
  • Divpusējās apmaiņas programma – programmas ietvaros studentiem ir iespēja pavadīt vienu semestri kādā no Turības sadarbības augstskolām visā pasaulē.

Divpusējās apmaiņas programma

Iesaistoties divpusējās apmaiņas programmā, studentiem ir iespēja vienu semestri pavadīt kādā no Turības sadarbības augstskolām visā pasaulē. Vairumā gadījumu par studijām sadarbības augstskolā nav jāmaksā, taču ir jāsedz savi ceļa un uzturēšanās izdevumi, kā arī studiju maksa par attiecīgo semestri Biznesa augstskolā Turība. Divpusējās apmaiņas programmas ietvaros iespējams studēt ASV, Apvienotajā Karalistē, Armēnijā, Azerbaidžānā, Baltkrievijā, Brazīlijā, Dienvidkorejā, Gruzijā, Indijā, Jamaikā, Kazahstānā, Ķīnā, Kosovā, Krievijā, Meksikā, Melnkalnē, Moldovā, Nīderlandē, Paragvajā, Peru, Singapūrā, Ukrainā, Uzbekistānā.

Dubultais diploms

Dubultā diploma programma paredz iespēju Biznesa augstskolas Turība studentiem viena studiju perioda laikā iegūt divus diplomus – vienu Turībā, otru kādā no mūsu sadarbības augstskolām. Programmas ietvaros studējošie daļu no studiju laika pavada Latvijā, daļu sevis izvēlētajā augstskolā ārvalstīs. Cik ilgs laiks būs jāpavada ārvalstu augstskolā? 1 vai 2 gadi – tiem, kas studē profesionālā bakalaura studiju programmā; 1 vai 2 semestri – tiem, kas studē profesionālā maģistra studiju programmā. Cik maksā studijas dubultā diploma programmā? Studējot dubultā diploma programmā studenti maksā par studijām Biznesa augstskolā Turība (arī par to periodu, kas pavadīts ārvalstīs), kā arī sedz savus uzturēšanās un ceļa izdevumus. Dažas no sadarbības augstskolām paredz arī papildu maksu par laiku, kas pavadīts šajās mācību iestādēs. Kādās augstskolās varēsi studēt? Biznesa augstskolas Turība studenti dubulto diplomu var iegūt vairākās prestižās augstskolās Francijā, Lielbritānijā, Somijā, Spānijā, Šveicē, Taivānā, Turcijā un Kazahstānā.

ERASMUS+ programma

ERASMUS+ programma ir studentu mobilitātes programma, kas paredz trīs līdz divpadsmit mēnešus ilgas studijas citu Eiropas Savienības valstu augstskolās. Izmantojot ERASMUS+ studentu mobilitātes programmu, studentiem ir iespēja paplašināt redzesloku un papildināt zināšanas sevis izvēlētajā jomā. Pieteikties var tie studenti, kuri līdz šim nav devušies ERASMUS+ apmaiņas programmā vai ir devušies, bet dalības periods nepārsniedz divpadsmit mēnešus, kas ir maksimālais vienam studentam pieejamais ilgums. Lai dotos studēt uz ārvalstīm, studentam jābūt pabeigušam vismaz vienu studiju gadu Biznesa augstskolā Turība. Kandidātu atlasē primāri tiek vērtētas studentu sekmes, svešvalodu zināšanas un motivācija.

Vairāk par starptautiskajām iespējām uzzini ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!