Jaunumi

13.09.2020

Guntara Rača vieslekcija “Iedvesmojoties...”

Pieteikties pasākumam


Lai atgādinātu, ka katra valsts būs tik spēcīga, cik spēcīgi būs tās reģioni, Biznesa augstskola Turība īsteno projektu “Reģioni iedvesmo”. Tā ietvaros sadarbībā ar augstskolas filiālēm notiek iedvesmojošu cilvēku vieslekcijas no vairākiem Latvijas reģioniem. 28. septembrī plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāle aicina uz dzejnieka un mūziķa Guntara Rača vieslekciju “Iedvesmojoties...”. Vieslekcija notiks Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas telpās (Rīgas iela 50), to būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Guntara Rača dzeja iedvesmo daudzus, tomēr, kur iedvesmu un motivāciju gūst pats mākslinieks? Dzejas lasījumi un neskaitāmi koncerti visā Latvijā, dzejoļu krājumi un dziesmu teksti – tas viss prasa, ne tikai iedvesmu, bet arī lielu daudzumu enerģijas, tāpēc Guntars Račs vieslekcijas laikā atklās arī savu enerģijas recepti.

Tāpat dzejnieks un komponists pastāstīs par vienu gadu savā dzīvē, ko pats dēvē vienu no piedzīvojumiem un brīnumiem bagātāko gadu, atklājot, ko nācās upurēt, radot pa dzejolim katru dienu.

Guntars Račs ir mūziķis, dzejnieks, bundzinieks, mūzikas izdevējs, producents un neskaitāmu dziesmu autors.

Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!