Jaunumi

05.03.2024

Gruzijas un Ukrainas studenti viesojas Turībā, lai mācītos par ilgtspējīgu uzņēmējdarbību

No 2024.gada 4.marta Biznesa augstskolā Turība uz 2 nedēļām ir ieradies 21 students no dažādām Gruzijas un Ukrainas augstskolām. Studiju mobilitātes ietvaros studenti piedalās lekcijās, praktiskajās nodarbībās un mācību vizītēs, lai izzinātu ilgtspējīgās uzņēmējdarbības tēmu, paši iemācītos ģenerēt un attīstīt ilgtspējīgas uzņēmējdarbības idejas.

Studenti Turībā ieradušies no 6 dažādām augstskolām - 3 Universitātēm Ukrainā: Harkovas nacionālās automobiļu un infrastruktūras Universitātes, Ļvovas Politehniskās nacionālās Universitātes, Rietumu Ukrainas nacionālās universitātes un 2 universitātēm Gruzijā: Akaki Tsereteli Kutaisi Valsts Universitātes un Batumi Shota Rustaveli Valsts Universitātes.

Studenti pārstāv dažādas nozares – sākot no ekoloģijas studijām, līdz pat pedagoģijai un inženierzinātnēm. Tomēr neatkarīgi no nozares ilgtspējas tēma šobrīd ir jebkuras studiju programmas stūrakmens. Un Biznesa augstskola Turība, kas fokusējas tieši uz biznesa izglītību, studentiem sniedz ieskatu par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības atsaistīšanu un veidošanu.

Studenti Latvijā pavadīs 2 nedēļas, iepazīs Turību, Rīgu, dosies arī vairākas studiju vizītēs un ekskursijās, tiksies ar uzņēmējiem un piedalīsies praktiskajās nodarbības.

Studiju mobilitāte tiek organizēta ERASMUS+ projekta CLIMAN ietvaros, ko realizē Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar 10 partneriem un kuras galvenais mērķis ir palīdzēt partneraugstskolām Gruzijā un Ukrainā kļūt par pētniecības centriem klimata pārmaiņu jomā, tādejādi veicinot klimata pārmaiņu mazināšanos globālā mērogā.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības ERASMUS+ programma, projekta numurs: 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP.


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!