Jaunumi

13.12.2022

Gidu darbs – kurss topošajiem gidiem

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte aicina interesentus uz kursiem “Gidu darbs”, lai apgūtu gidiem nepieciešamās zināšanas un iemaņas, kā arī iegūtu izpratni par tūrisma nozares aktualitātēm.

Gidu kursiem var pieteikties līdz 2023. gada 15. janvārim, rakstot uz e-pastu: stf@turiba.lv. Savukārt nodarbības notiks no 2023. gada janvāra pēdējās nedēļas līdz marta beigām. Lekcijas notiks kombinētā formā – klātienē un tiešsaistē atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai.

Gidu kursos ir ietvertas šādas tēmas: gida loma tūrismā, gidu darbības pamati, ekskursiju maršruta plānošana un vadība, Rīgas vēsturiskais mantojums, publiskā runa un improvizācija, specifika darbā ar mikrofonu, kā pielāgot maršrutu atbilstoši auditorijai, uzņēmējdarbība un grāmatvedība gidu darbā, gidu darba psiholoģiskie pamati, aktīvā tūrisma maršruta vadīšana, kā arī tūrisma nozares aktualitātes un kas ir jaunais „normālais” tūrismā.

Kurss “Gidu darbs” (4 kredītpunktu apjomā, 160 akadēmiskām stundas) notiek akreditētā augstākās izglītības studiju programmā. Kursa cena ir 325 eiro.

Lai saņemtu papildu informāciju, lūdzam vērsties Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātē, rakstot e-pastu: stf@turiba.lv vai zvanot pa tālr.: 67607661.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!