Jaunumi

06.07.2020

Gata Gintera vieslekcija “Uzdrošināties un mainīt” - Liepājā un tiešsaistē

Pieteikties pasākumam


Lai atgādinātu, ka katra valsts būs tik spēcīga, cik spēcīgi būs tās reģioni, Biznesa augstskola Turība īsteno projektu “Reģioni iedvesmo”. Tā ietvaros sadarbībā ar augstskolas filiālēm notiek iedvesmojošu cilvēku vieslekcijas no vairākiem Latvijas reģioniem. 5. augustā plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāle aicina uz Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas biznesa attīstības un mārketinga nodaļas vadītāja Gata Gintera vieslekciju “Uzdrošināties un mainīt”. Vieslekcija notiks Liepājas pilsētas Draudzīgā aicinājuma 5. vidusskolas aktu zālē (Rīgas iela 50), to būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Lai spertu soli tuvāk tam, ko mēs patiesi vēlamies un kas mums sniedz gandarījumu, nepieciešams tikai uzdrošināties. Arī lai strādātu darbu, kas mums patiešām patīk, nepieciešama drosme un nav būtiski, kāds ir mūsu vecums, kurā valstī dzīvojam vai kurā valstī ir mūsu sapņu darbs. Arī profesija vai izglītība nav rāmis, kura ietvaros jādzīvo visu mūžu – mainīt ierasto lietu kārtību var ikvienā brīdī. Labākais brīdis, kad to darīt, ir tagad.

Vieslekcijā “Uzdrošināties un mainīt”, kuras otrs nosaukums varētu skanēt arī kā “Liepāja – Oslo – Liepāja”, Gatis Ginters dalīsies savā pieredzē par to, kā uzdrošināties lielām pārmaiņām un izkāpt no ierastās komforta zonas, lai piepildītu vēlmi, kas ir ikvienam cilvēkam - vēlme justies piederīgam, novērtētam, cienītam.

Gatis Ginters dzimis un uzaudzis Liepājā. Studējis Latvijas Jūras akadēmijā un Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā. Strādājis kompānijā “Air Baltic” un Latvijas Investīciju attīstības aģentūras pārstāvniecībā Norvēģijā. Atgriezies Latvijā 2017. gadā, šobrīd vada Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas biznesa attīstības un mārketinga nodaļu.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi.

Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.
Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!