Jaunumi

13.06.2024

Garšas meistarklase “Turības tomātu cepiens”

Jūlijs - tomātu ražas laiks. Dzelteni, sarkani, oranži; mazi, lieli, gareni un, galvenais, tie ir tik garšīgi un veselīgi!

Tāpēc 19. jūlijā plkst. 16.00-17.30 Āgenskalna tirgus koprades virtuvē "Re Cep Te" garšas meistarklasē čakli rosīsies Biznesa augstskolas Turība Veselības aprūpes virziena eksperti, lai ikvienam tirgus viesim ļautu ieskatīties, kā top veselīgas un garšīgas receptes no dažāda veida tomātiem un, protams, arī pašiem viesiem ļauties gastronomijas priekiem, degustējot un novērtējot garšīgāko tomātu recepti.

Kamēr uztura un veselības aprūpes eksperti darbosies virtuvē, radot savu iecerēto ēdienu, ikvienam būs iespēja izjautāt sertificētu uztura speciālisti Baibu Grīnbergu un uzzināt visu par tomātu labvēlīgo ietekmi uz cilvēka labsajūtu un veselību, kā pareizi tomātus iekļaut savā ēdienkartē un daudzus citus ar uzturu saistītus jautājumus, kā arī piedalīties dažādos mini konkursos un iegūt jaukas dāvanas no Biznesa augstskolas Turība.

“Uzturs spēlē būtisku lomu cilvēka veselības un labsajūtas uzturēšanā. Dažādi pārtikas produkti un uztura ieradumi var ievērojami ietekmēt mūsu fizisko un emocionālo stāvokli. Tādēļ ir svarīgi ievērot gan sabalansētu un daudzveidīgu uzturu, gan piekopt aktīvu dzīvesveidu,” uzsver Turības Veselības aprūpes virziena vadītāja Marika Kaprano-Ģederte.

Biznesa augstskolā Turība piedāvā studijas Veselības aprūpes virzienā - apgūst pirmā līmeņa augstāko izglītības programmas “Estētiskā kosmetoloģija” un “Ārstnieciskā masāža”. Šobrīd augstskola aktīvi strādā arī pie bakalaura programmas “Uztura terapija” izveides.

Pasākums “Garšas meistarklase “Turības tomātu cepiens”” ir bez maksas, kopprades virtuve “Re Cep Te” atrodas Āgenskalna tirgus 2.stāvā. Pasākums top sadarbībā ar augstskolas sadarbības partneri - Āgenskalna tirgu

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!