Jaunumi

27.09.2022

Feldmanis par gaidāmo basketbola kluba „Biznesa augstskola Turība” sezonu Ramirent Nacionālajā basketbola līgā

Jau nākošajā nedēļā (3.oktobrī) pirmo mājas spēli jaunajā Ramirent basketbola līgas sezonā aizvadīs basketbola klubs “Biznesa augstskola Turība”, uzņemot Ķekavas basketbolistus. Par gaidāmās sezonas mērķiem un ieskatu sastāvā izteicās komandas galvenais treneris Raimonds Feldmanis.

“Noskaņojums pirms gaidāmās sezonas ir tāds kaujiniecisks un ar vēlmi gūt uzvaru katrā spēlē. Puiši šobrīd mērķtiecīgi strādā treniņos, jo daļa no viņiem vasarā strādāja, lai nopelnītu papildu ienākumus. Šiem spēlētājiem ir vēlme kompensēt to laiku, kas tika veltīts ārpus basketbolam vasarā. Pozitīvais ir tas, ka tie spēlētāji, kuri vasarā cītīgi trenējās, ir optimālā formā, tādējādi velk uz priekšu citus spēlētājus. Sagatavošanās cikls ritēja pēc tāda pamatprincipa, ka katram spēlētājam tika iedots kaut kāds mājasdarbs, kas jāizdara. Tad, kad sākām trenēties kopā, redzējām, ko puiši ir darījuši vasaras laikā un varējām izdarīt secinājumus. Esam aizvadījuši jau pirmo pārbaudes spēli pret Reģionālās basketbola līgas komandu “BK Sigulda”, kur mūsu spēlētāji rādīja pārliecību pirms sezonas.” Savu noskaņojumu par gaidāmo sezonu pauda treneris Raimonds Feldmanis.

“Mūsu komandas sastāvs ir nedaudz mainījies, piemēram, ir nākuši klāt jaunie studenti. Tāpat esam izveidojuši sadarbību ar “BS Rīga” un Mārupes basketbola skolu, tādējādi sezonas laikā iespējams kāds vēl pievienosies no šiem jaunajiem spēlētājiem. Labā ziņa ir tā, ka pagājušās sezonas līderi ir palikuši komandas kodolā. Spēles stilā esam pielikuši mazliet agresivitāti, kas varētu nest labākus rezultātus gaidāmajai sezonai. Uzstādītais mērķis uz šo sezonu ir cīnīties un uzvarēt katrā spēlē, kā tas studentiem pienākas. Soli pa solim iet, cīnīties par katru laukuma gabaliņu, un tad rezultāts būs, ne tikai spēlēs, bet arī treniņos.”

Turības studentiem vajadzētu veidot studentu sporta komūnu, nākot atbalstīt basketbola komandu. Mūsdienu dzīvē daudziem tas pietrūkst, vienkārši atnākt paskatīties studentu sportu pēc lekcijām, jo man šķiet tas studentu sports mūsdienās ir tāds enerģisks un emocionāls, kas spēlētājiem dotu tādu patīkamu adrenalīnu spēles laikā.” Aicinājumu apmeklēt Basketbola kluba “Biznesa augstskola Turība” mājas spēles izteica komandas galvenais treneris Raimonds Feldmanis.

Basketbola klubs “Biznesa augstskola Turība” šosezon startēs Ramirent Nacionālajā basketbola līgā, kas ir pēc spēka otrā spēcīgākā basketbola līga Latvijā. Pirmo spēli mūsu komanda aizvadīs jau 30.septembrī tiekoties izbraukumā ar Liepājas basketbolistiem, savukārt pirmā mājas spēle jau 3.oktobrī pret Ķekavas komandu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!