Jaunumi

03.03.2020

ESF projekta ietvaros Turības pasniedzējiem plānota stažēšanās nozaru uzņēmumos

Biznesa augstskola Turība turpina realizēt ESF projektu „Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” (Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019), lai nodrošinātu augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Šajā gadā atbalstu nodarbinātībai augstskolā saņem 10 doktoranti. Šajā semestrī studentiem ir iespēja apmeklēt lekcijas pie diviem ārvalstu pasniedzējiem, bet vēl divu ārvalstu pasniedzēju lekcijas tiek plānotas nākamajā semestrī. Maija un jūnija mēnešos augstskolas mācībspēkiem plānoti gan angļu valodas, gan specializētie kursi, kā arī norisināsies pasniedzēju stažēšanās nozaru uzņēmumos.

Projekta kopējais finansējums plānots 556754,18 EUR, no kura 473241,05 EUR ir ESF finansējums un 83513,13 EUR ir valsts budžeta finansējums. Projekta ilgums ir 38 mēneši - no 2019. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 28. februārim

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!