Jaunumi

05.02.2021

Samazina stažēšanās pasākumos iesaistāmo docētāju skaitu

Biznesa augstskola Turība turpina realizēt ESF projektu Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019 „Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās”, lai nodrošinātu augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Pēc 2020. gada jūnija tikšanās starp uzraudzības iestādi un projektu realizētājiem par projektu norisi ārkārtas situācijas laikā un pēc tās 2020. gada 14. jūlijā ir veikti grozījumi Ministru kabineta 2018. gada 9. janvāra noteikumos Nr. 25 "Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.2.2. specifiskā atbalsta mērķa "Stiprināt augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās" pirmās, otrās un trešās projektu iesniegumu atlases kārtas īstenošanas noteikumi", kas nosaka minimālo akadēmiskā personāla pārstāvju skaitu, kas iesaistās stažēšanās pasākumos uzņēmumos, to samazinot no 4 uz 2 uz katriem projekta finansējuma 100 tūkstošiem eiro.

Biznesa augstskolā Turība visi docētāji ir ar ievērojamu darba pieredzi un atzīti eksperti attiecīgajās nozarēs, kas ir pašsaprotama prasība profesionālo augstākās izglītības programmu realizācijā, tāpēc augstskola plāno izmantot iespēju samazināt stažēšanās pasākumos iesaistāmo docētāju skaitu no 24 līdz 10, vienlaikus samazinot projekta kopējo finansējumu par 33 600 eiro, kurus valsts varēs lietderīgāk izmantot citās jomās.

Projekta kopējais finansējums šobrīd ir EUR 55 6754,18 eiro, no kura EUR 473 241,05 ir ESF finansējums un EUR 83 513,13 ir valsts budžeta finansējums. Projekta ilgums ir 38 mēneši no 2019. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 28. februārim.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!