Jaunumi

09.01.2020

Ērtāka forma un pilnvērtīgs saturs

Runājot par augstākās izglītības iegūšanu Cēsīs, jānorāda, ka topošajiem studentiem ir pieejami dažādi studiju virzieni – tiesību zinātnes, finanses, grāmatvedība, kā arī mārketings. Cēsīs ir iespējams studēt sestdienās, tādējādi savienojot studijas ar darbu, kas ir svarīgs faktors tiem, kas strādā un vēlas celt kvalifikāciju.

Cēsīs piedāvāto studiju programmu saturiski neatšķiras no Rīgā pieejamajām. Vienīgā atšķirība ir studiju maksas apjomā. Filiālē studiju maksa ir zemāka, nekā studējot Rīgā. Studijas nodrošina gan pasniedzēji no Rīgas, gan vietējie pasniedzēji, kas ir profesionāļi savā nozarē. Izvēloties studēt filiālē, studentiem nav jāmeklē kopmītnes vai īres dzīvokļi, un sanāk arī mērot īsāku ceļu līdz izvēlētajai studiju vietai. Students ir tuvāk mājām un darbam, ja strādā šajā reģionā.

Tāpat kā Rīgā, arī Cēsu filiālē ir prakses iespējas gan Latvijā, gan ārvalstīs. Filiāles studentiem katrā studiju programmā ir divas prakses (katra 2 mēnešus) un, bieži vien, students pēc prakses turpina arī strādāt šajā uzņēmumā. Sekmīgi studējot, studentiem ir pieejamas arī studentu apmaiņas programmas un prakse ārzemēs ERASMUS+ programmas ietvaros. Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles studenti jau ir izmantojuši iespēju gūt pieredzi, izejot praksi ārzemju uzņēmumos.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!