Jaunumi

09.07.2024

Ēriks Lingebērziņš sarunu festivālā “LAMPA” diskutē pat atbildīgu tūrismu 

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns Ēriks Lingebērziņš 6. jūlijā piedalījās sarunu festivāla “LAMPA” rīkotajā diskusijā “Kāpēc Latvijai vajadzīgi atbildīgi tūristi, kuri veicina ilgtspējīgu ceļošanu”.

Sarunu festivāls “LAMPA” ar šo diskusiju vēlējās iniciēt domāšanu un provocēt darbību, lai no runāšanas par ilgtspēju pārietu uz konkrētiem darbiem. Katrs no mums var veikt un mums visiem ir jāveic konkrētas darbības, lai panāktu atbildīgākas ceļošanas mērķus trīs ilgtspējas pamatsfērās – vide, sabiedrība un ekonomika.

Ēriks Lingebērziņš ir tūrisma pētnieks, Latvijas tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) valdes priekšsēdētājs, uzņēmējs, docents, kā arī šogad kļuva par vienu no Eiropas tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ECTAA) vēstnešiem.

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte ir pirmā tūrisma fakultāte Latvijā. Lielākā priekšrocība fakultātei no šāda aspekta ir tas, ka studijas nebeidzas ar to, ka students beidz studēt, – fakultātes uzdevums ir uzturēt savstarpējas saites ar absolventiem, mudināt turpināt izglītoties un praktizēties, kā arī vēlāk atgriezties un dalīties pieredzē ar citiem studentiem, kas radīs noteiktu pēctecību un nodrošinās nozares ilgtspēju, savā starpā mijiedarbojoties. Šīs saites veido tradīcijas, un šī ir tā lieta, ar ko Turība lepojas visvairāk, veidojot mūsu pašu identitāti un noteiktu vērtību kopu.

Turības Starptautiskā tūrisma fakultāte daudzus gadus tiek akreditēta ANO Pasaules tūrisma organizācijas (UNWTO) TedQual, kurā tiek novērtēts kursu saturs un tas, vai augstskola piedāvā studiju kursus atbilstoši praksei pasaules tūrisma izglītībā. Turība gūst uzslavas par mūsdienīgu un aktuālu studiju kursu saturu un to, ka studiju laikā gūtās praktiskās iemaņas ļauj ātri pielāgoties reālai darba videi, turpinot karjeru tūrisma nozarē.

Turības Starptautiskajā tūrisma fakultātē piedāvā divas bakalaura studiju - “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” un “Pasākumu producēšana un vadība”.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!